Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM 003 G36C | kiepsko strzela


Recommended Posts

Witam,

jestem posiadaczem właśnie tego pierwszego modelu G36C od cymy i wystrzeliłem z niego ok 200 kulek.

Ale przejdźmy do rzeczy. Karabin na samym początku był nastawiany od razu po zakupie i kuleczki leciały jak po sznurku, beż żadnych problemów. Następnie postanowiłem wymienić gumkę HU na wszędzie polecaną zielną od G&G. Wszystko ładnie wymieniłem u siebie w domu przy pomocy instrukcji na tam portalu. Na pierwszej strzelane kulki od razu nie leciały tak jak trzeba> Próbowaliśmy to nastawać ale kulki leciały najpierw na prawą stroną zaś po chwili wszystkie leciały na prawo i do góry. kolega mi powiedział że sprawdzi czy wszystko jest ok. Sprawdził i powiedział że jak składałem replikę to coś tam w środku na odwrót zamontowałem czy jakoś tak. No ale teraz jak wróciła moja bateria którą dałem do ładowania innemu kumplowi. To sobie pomyślałem, że wszystko jeszcze raz sprawdzę dla pewności. No i klops kulki cały czas lecą mocno do góry i nie mogę tego przestawić. Kręcę do góry i w dół i to samo.

Co z tym mogę zrobić ? Czy mogę to naprawić w domu?

Link to post
Share on other sites

Kulki Ci latają cały czas do góry nawet na najmniejszym nacisku więc to za gruby dystanser - cały czas zbytnio naciska na gumkę, która naciska na kulkę i przez to cały czas Ci latają do góry. Cieńszy dystanserek i powinno być git :icon_biggrin:

Tu masz fajne i tanie http://azteko.pl/element-dystansery-typ-p-453.html :)

Dasz rade wymienić sam, poszukaj na forum albo na YouTubie

Jeśli nie chcesz kupować dystansera to możesz zrobić tak jak mój znajomy - weź wkład od długopisu, przytnij na długość dystansera i może akurat będzie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...