Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki King Arms g36 zacinki, problemy.


Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu posiadam takie magi : http://gunfire.pl/product-pol-1152193516-Magazynek-G36-95RDS.html na kulkach G&G i tak i tak mam zacinki. Prysnąłem olejem silikonowym ( K2 perfect ale nie wiem czy to ma większe znaczenie). Mag jest niby na 95 choć u mnie po nasmarowaniu i dobrych kulkach nawet 50 nie wchodzi. Strasznie ciężko wchodzą tak jakby sprężyna po prostu wiecej nie tolerowała a i tak nawet nie ma 3/4 magazynka załadowanego. Zacinki co chwile. Nie wiem co z tym zrobić. Nie wiem jak zbytnio je rozłożyć. Zauważyłem tylko jakieś 'kółko' na górze i próbowałem potraktować to śrubokrętem i nic nie dało. A nie chce nic na siłę brać. Może ktoś mi coś podpowiedzieć ?

Link to post
Share on other sites

Magi kingarmsa do giety są, z tego co kojarzę, nierozbieralne. Jedyne co mógłbyś zrobić to wyciągnąć to kółko trzymające sprężynę (powinno się dać wykręcić, jak nie to tylko siłą ale potem mogą problemy z poskładaniem tego) i wtedy wyjąć sprężynę i zobaczyć czy wszystko z nią ok.

Link to post
Share on other sites

Magi kingarmsa do giety są, z tego co kojarzę, nierozbieralne. Jedyne co mógłbyś zrobić to wyciągnąć to kółko trzymające sprężynę (powinno się dać wykręcić, jak nie to tylko siłą ale potem mogą problemy z poskładaniem tego) i wtedy wyjąć sprężynę i zobaczyć czy wszystko z nią ok.

Pomogło. Niektóre zwoje sprężyny były zahaczone o siebie. Prysnąłem jeszcze raz silikonem, złożyłem i ładnie działają. Dzięki za pomoc :icon_wink:
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...