Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Midy od AirsoftSportGames a m4 G&P


Recommended Posts

  • 5 months later...

Podłączam się do pytania. Jak sprawują się te magazynki? Czy dobrze podają? Jaka jest ich żywotność? Jak wypadają na tle innych magazynków i czy w ogóle opłaca się zawracać nimi głowy? Czy jest to zwykła tandeta, a zakup ich to kasa wyrzucona w błoto?

Link to post
Share on other sites

Jak połówki się lekko rozłączają, to tak na chłopski rozum długo raczej nie potrzymają i w końcu się rozpadną... :icon_rolleyes: A jak połówki lekko się rozłączają to nie ma problemu z ich podłączaniem?

 

Mam mieszane uczucia, więc chyba lepiej ryzykować nie będę na tę taniznę.

Edited by bl0od
Link to post
Share on other sites

Te z kolei lubią wypadać ze skorup *:

 

No ale też dobrze działają, polecam

 

A to że metalowe to wcale nie musi być zaleta, bo kilka takich stalowych magazynków już poważnie obciąża szpej. Osobiście wolę plastikowe magi, nawet jeśli to stanagi

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

A masz jakiś sprawdzony sposób na sklejenie tych skorup? Bo ciekaw jestem, jak to zrobiłeś

 

Różnica w wadze jest wyczuwalna i istotna. Jak ktoś ma kamizelkę obładowaną szpejem, to pewnie faktycznie nie czuć tych kilku stalowych magów. Ale przy minimalistycznym oporządzeniu z lekkim chest rigiem różnica zaczyna być odczuwalna. Wiesz, kwestia gustu i tyle. Różnica w wadze warta odnotowania, ale każdy sam zdecyduje czy dla niego jest istotna

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

Plastik to plastik, nie sądzę, aby był jakiś trwały sposób na ich wytrzymałość. Nawet jak skleisz kropelką, to i w końcu ten klej "puści", albo wszystko wokół niego xD Z drugiej strony jak taki posklejany kropelką mag będzie wymagał czyszczenia, to powodzenia przy jego rozkładaniu na częsci. Bo chyba nie sklejasz ich plasteliną? :icon_lol:

 

Zgadzam się z Obi-Wan. Osobiście moje całe wyposażenie to kamizelka modułowa molle wykonana z siatki, na której noszę minimalistyczny sprzęt - radyjko i magi. I rzeczywiście metalowe magi (które do tej pory używam) skutecznie dają odczuć swoją wagę. Jednak albo szajs plastik, albo pewność niezawodności ;) i bądź mądry, pisz wiersze... Sam nie wiem, co dla mnie lepsze ;/ Chyba że zainwestować w king armsa, tylko nie stać mnie, żeby dać 120 zł za jednego maga :icon_lol: http://gunfire.pl/product-pol-1152196398-Magazynek-mid-cap-do-replik-typu-M4-M16.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...