Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema :icon_wink: Szukam fajnie wyglądającego karabinka cos ala snajperka lecz przydała by sie opcja wymiany lufy na krótszą i zamontowania koli pod skosem po prawej stronie lunety . Chce go uzywac na wolnej przestrzeni lecz takze i w budynku takze nie za dlugi . Moce , nie moce to od 350 do 450 FPS . Hajs 600 zł

 

Ja wiem ze najlepiej byłoby dołozyc tu 50 zł potem znowu 150 i dopiero szukac ale chce miec juz baze na ktorej mogę grac , a w miare czasu przy nastepnej wyplacie ; jak bóg pozwoli ; ulepszyc jakąs cześć

 

takie cos jest w sumie fajne

http://www.taiwangun.com/608-sl85-jg

 

Znacie jakieś inne modele ktore mogą mnie zainteresowac ?

Edited by Traxxas
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz miec celownik optyczny z powiekszeniem i kolimator jednoczesnie to G36, ale te od JG sie nie nadają. Albo G36V tylko że kosztuje 1200zł. Tylko nie wiem jaki sens byłby w tym że do SL-8 chcialbyś dać krótszą lufę, i tak lufa zewnętrzna zostanie taka sama, a jak założysz zwykły tłumik płomienia to nie wiele skróci Ci sie replika.

Link to post
Share on other sites

Zuber ma 100% rację. Wymiana lufy na egzemplarz z inną długością wiąże się z wymianą cylindra. Jak chcesz się wczuwać w snajpera to podana przez Ciebie w pierwszym linku replika powinna wystarczyć, choć osobiście zdecydowałbym się na wersję z szyną RIS + kolimator. M14 bywają upierdliwe, nie mam z nimi dobrych doświadczeń.

Link to post
Share on other sites

Jak już chcesz pobawić się w snajpera z tą repliką to wymień lufę na systeme lub guardera o tej samej dlugości co stock i gumkę hopka na zielona g&g lub systeme energy. Jest to mega proste i z youtubowymi poradnikami dasz sobie radę. Co prawda daleko będzie replice to mina "snajpy" ale będzie ciut lepsza niż stock (lepsze skupienie i zasięg) ale jest parę warunków: Jak zrobisz to starannie i dokładnie będzie git a jak nie to będzie też git ale nie tak bardzo jak mogłoby być.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...