Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z (prawdopodobnie) tłokiem w g36c


Recommended Posts

Witam. Jakiś czas temu wyszedłem sobie do lasu postrzelać do celu. Wszystko było ładnie pięknie, aż tu nagle gearbox zaczął dziwnie brzmieć (głośniej niż zwykle) i zaczął wypluwać co 3 kulkę. Myślałem, że może zimno zaszkodziło baterii, albo coś, ale problem trwa dalej, a nawet się pogłębił. Dziś próbowałem strzelić (magazynek wyjęty, nie zostawiałem załadowanego gdy nie używałem, nie powinno być kulek), a tu wypluło mi kilkanaście kulek, ale na odległość może z metra. Zdjąłem trochę obudowy, żeby się temu przyjrzeć i okazało się, że kulki po prostu zostają w lufie i albo wylatują tak, że równie dobrze mógłbym je wypluwać z między zębów, albo w ogóle i utykają. Gearbox pracuje, bo niby tłok działa, ale niestety jestem jeszcze zielony w tych sprawach, w asg bawię się niedługo i nie znam się na tym praktycznie wcale. Wolałem nie rozkręcać broni bardziej, bo jeszcze bym coś popsuł. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc z określeniem problemu i jeśli da radę, z samodzielną naprawą? Nie wiem po prostu od czego zacząć. Przepraszam, jeśli niedokładnie opisałem problem, ale naprawdę słabo się na tym znam, więc jeśli potrzeba wam jakiejś informacji, to powiedzcie, a postaram się ją umieścić. Byłbym wdzięczny za szybką pomoc, z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Chodziło mu o 6 mm :D

Wyjmij lufę przeczyść, sprawdź czy coś w komorze nie popękało.

Ja po rozkręceniu miałem źle włożoną gumkę hop-up i coś zawadzało, był podobny problem jak u ciebie też nic nie chciało lecieć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...