Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprzęt Ochronny - Twarzoczaszka Początkującego.


Recommended Posts

Kiedyś z ASG strzelałem rekreacyjnie, nie myśląc za bardzo o strzelankach - teraz jednak, jak tylko skończę sesję zaliczeniową, myślę czy by nie zacząć coś w kierunku zwykłych eventów ASG nie zacząć.

Coś niecoś czytałem, ale opnie były różne. Szukam sprzętu ochronnego na twarz - byłem w sumie tylko na jednej czy dwóch strzelankach (na kilku kumpli), więc jeszcze nie jestem ''aż tak" wtajemniczony. Dlatego zrozumieć trzeba, że obawa o integralność zębów przy oberwaniu repliką 450 FPS jest u mnie rzeczą naturalną, póki nie przywyknę do obrywania na codzień. No i maska nieźle wygląda. :P

 

Stąd też pytanie. Jaką ochronę twarzy wybrać? Metalowa siatka według niektórych, może po dłuższym czasie się przestrzeliwywać, a w plastiku nie wiem jak to będzie z parowaniem. Dlatego celując do wtajemniczonych - jak to dokładniej z tym jest + co polecacie ze swoich doświadczeń?

 

(Dodam tylko, że budżet mieści się u mnie w przedziale studenckim. Planuję kupić replikę za 4 stówy, co potrafi zaboleć mój obolały już portfel, dlatego opcjonalnie, gdyby ochrona mieściła się w 5-7 dychach, byłby to orgazm dla mej umęczonej duszy. ;) )

Link to post
Share on other sites

O maskach jest na forum do bólu tyłka po prostu...

Metalowa maska kosztuje 40-50-60zł, więc nawet jeśli po iluś miesiącach ją przestrzelisz na amen, to chyba nie będzie problemu z wysupłaniem równowartości 3-4 paczek papierosów na nową? ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...