Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Naciąganie sprężyny w MB-01 WELL


Recommended Posts

Proszę o pomoc. Bardzo pilne z uwagi na zbliżający się termin kolejnego eventu.

 

Nie mogę naciągnąć sprężyny. Podczas naciągania nie blokuje się. Dźwignia wraca pod naciągiem wyżej wymienionej. Rozłożyłem replike "na części pierwsze", wyczyściłem i nic to nie dało. Nic nie grechocze, nic się nie urwało, nic mi nie wyleciało z niej.

 

Jeśli są już takie tematy w w/w problemem to proszę o linki do nich. Wyszukiwarka żadnego nie znalazła, także napisałem nowy.

Link to post
Share on other sites

Cholera. Bardzo dziwna sprawa. Skoro wszystko jest cacy złożone to hmmm... rozłóż i złóż jeszcze raz. Może blokada tłoku nie dosięga do niego ? PS. Ja u siebie miałem taką sytuację, że wszystko niby było dobrze, ale śrubeczki które trzymają triggera przy reciverze się wyrwały (wyglądały jakby były mocno wkręcone. Przy strzale nieco odskakiwały i już blokada nie zahaczała o tłok), nie zauważyłem tego i latałem wku...ny jak bąk.

Link to post
Share on other sites

Części się pewnie zużyły. Przyjrzyj się zespołowi spustu i zaczepowi na tłoku.. W starej M6 lekko piłowałem boxa by "ciągle haczyło", później dociskałem na chama i działało przez 400-500 kulek. W końcu już nic się nie dało zrobić a cena części zamiennych przekracza wartość karabinu... tak to jest z chińskim "badziewiem".

 

Szukaj na "złomie" w komisie to może coś znajdziesz. Osobiście to oddałem za dychę starego tb jak wymieniałem na laylaxa. Poszukaj tematu o karabinie i sprawdzaj kto w niedawnym czasie zakupił nowy zespół spustu... zagadaj o stary to pewnie dostaniesz za pół darmo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem czy moja rada będzie dobra, ale miałem to samo w AW.308 od ASG AS, który to karabin wygląda tak samo jak well, więc może będzie podobnie. Otóż u mnie w zespole spustu trigger blokujący tłok po naciągnięciu sam był blokowany przez 2 sprężynki i po prostu jedna nie zaskakiwała, może u Ciebie jest tak samo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...