Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa KM-HEAD 380mm


Recommended Posts

Witam, ostatnio podczas poszukiwań lufy KM Head 363mm dla mojej M4A1 natrafiłem w ofercie na lufę 380mm, która co prawda jest zoptymalizowana pod repliki Magpul Masada PTS i TM Next gen AEG, ale ponoć pasuje także do zwykłych replik w standardzie marui.

I tu pojawiają się moje pytania: ma ktoś taką lufę (lub miał z nią styczność)? Czym objawia się owo "zoptymalizowanie"? Widać, że ma 2 nacięcia na zatrzask komory, więc czy radę taką lufę zgrać z komorą King Arms (i z zieloną gumką G&G)? Nie udało mi się znaleźć czegokolwiek o niej na forum, więc byłbym wdzięczny także za info o jakości wykonania.

Link do jakiejś polskiej strony z tą lufą: http://www.airsoftar...6,03380-mm-/177

Pozdrawiam :icon_wink:

Edited by RubyPerez
Link to post
Share on other sites

Mam dwie takie lufy: 318 i 380 mm, jedna w P90 (M90 Guarder-350 fps) od TM, druga w G&P M4 CQBR (M125 Element-450 fps) custom, wchodzą bez problemu (komora TM oraz komora Promyka), optymalizacja to długość lufy 380 mm i 318 mm dla krótszej wersji pod Masadę. BTW. W sklepie widnieje już jako niedostępna.

Link to post
Share on other sites

Wiem że tam jest niedostępna, ale chciałem polską stronę wrzucić ;)

Normalnie zamówiłbym z WGC, bo jest prawie 2 razy taniej (i jest na stanie) ;)

Dzięki Mani1976 za info o dostawie na specu, nie wychwyciłem że KM-Head'y przyszły ;)

Chyba ostatecznie zamówię 363-milimetrową ze specshopu, ale temat może zostać bo ktoś inny może w przyszłości szukać takich informacji ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...