Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marushin M1 CDX Carbine (CO2)


Recommended Posts

Witam Wszystkich,

 

Chciałem zacząć temat o nowej wersji repliki M1 carbine od Marushina model CDX na CO2.

 

Nie ukrywam, że planuje jego zakup ale najpierw chciałbym uzyskać kilka informacji.

 

Na forach zagranicznych wyczytałem, że sporo elementów jest stalowych a konstrukcja jest solidniejsza od poprzednich wersji na GG. Dodatkowo ma wyjść w tym roku tańsza wersja z łożem wykonanym z tworzywa(około 160$ ale nie zrozumiałem czy o tyle taniej czy tyle ma kosztować całościowo).

 

Chciałbym zapytać czy ktoś z forumowiczów posiada tą replikę. W jakim standardzie są wykonane części takie jak komora hop up czy lufa wewnętrzna? Czy jest to np. VSR czy może cos innego np. zwykłe AEG?

 

Ewentualnie w jakim standardzie sa wykonane części ze starych wersji m1 carbine na GG? Może to da jakiś odnośnik.

 

Pozdrawiam,

 

Sus.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

też jestem zainteresowany tą repliką i chętnie podłącze się do pytania zadanego przez Susinrona. Jezeli ktoś już ją posiada to proszę o informacje lub kontakt na PW! Dodam że chodzi o wersje na CO2 a nie na GG. Ewentualnie może ktoś sie orientuje czy repliki na GG różnią sie konstrukcyjnie od tych na CO2? Jeżeli nie to może wystaczy zamienić magazyniki bo takie na CO2 można kupić w sieci!

 

Pozdro,

 

Tuco

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...