Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jaka sprezyne mozna wsadzic do M40 sun projectu powiedzmy stockowej ( wymieniłem wszystkie małe częsci z tego gownianego stopu z aluminim na stalowe oprocz spustu), mam wersje ze stałym hop-upem i narazie sprezyne 280% ale słyszałem ze da sie wstawic 400% i jestem ciekaw czy to prawda.

Link to post
Share on other sites

co do tej sprężyny to osobiście sie dziwie że to żyje skoro zespół spustu jeszcze nie został zmieniony ... osobiście polecam przedewszystkim zmienić spust przed zalożeniem tej 400% . nie wiem jak to wygląda w twoim m40 ale w większości innych replik to po wymianie sprężyny najczęściej nawalał mechanizm spustowy.

 

PS. te cześci sa dostępne na RW i WGC .

Link to post
Share on other sites

M40 to zajebiście dobrze zrobione bydle. Stockowy ma tylko 3-4 małe części ze stopu aluminium z czyms tam, a reszta to stal i miedz. Ja tez kiedys sie dziwiłem ze ktos do stocka moze wsadzis sprezyne 280% a jednak, do tego mozna i to bez problemu tyle ze poscił mi nie element spustowy tylko czesc z tego ******** stopu tam gdzie sie dokreca raczke do przeładowywania. Elementy spustowe mam zamiar wymienic jak najszybciej. Miałem nadzieje ze odpowie mi ktos na to pytanie kto robił sobie taki tiuning. Bo ja tez jak narazie mam pewne obawy przed załozeniem tej 400%

Link to post
Share on other sites

o tym to ja wiem, myslałem nawet o napedzie na to CO2 ale stwierdziłem ze chce miec sprezyne ktora bedzie działa zarowno dobrze w lato jak i w zime przy niskich temp. a pozatym mam narazie mało kasy a czesci do M40 sam sobie dorabiam ze stli a sam adpter na CO2 kosztuje cos ponad 300zł. A to co mi pokazałes to 170$ a narazie mnie na to nie stac.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ja się zainteresowałem tą M40'tką i już zbieram kasę icon_razz.gif. Mam parę pytań co do niej, a mianowicie:

-ile około fps'ów ma "sprężynka" 280s?

-czy oprócz trigger sear'a i trigger'a trzeba jeszcze coś wymienić do springa 280s?

-czy drewienko jest takie cudne jak na zdjęciach czy jeszcze cudniejsze?

 

Pozdrawiam,

Wujek

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...