Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Młody_brt

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,232 profile views
 1. U mnie te wszystkie BLS-y tną sie na potęgę zarówno w Tomku jak i karze co prowadzi do frustracji podczas rozgrywek. Może warto rozważyć jakiś pomysł aby każdy mógł oznakować swoje "woreczki " i wrzucić do skrzyń ? Dodatkowo kwestia 4t i snajp które ludzie mają poustawiane pod np 0.4g bb - będą musieli się specjalnie przestawić na 0,36 ?
 2. Jak pogoda dopisze jacyś chętni na pozostanie przy ognisku nad rzeka jak przed Kretą :) ?
 3. Poszukiwany mundur dla spadk , wzrost 185 i 105 w pasie. Jeśli komuś zalega to prośba o info na prv
 4. Czy miałby ktoś do pożyczenia umundurowanie na alianta 185 wzrostu , 105 w pasie ?
 5. Z terenem się jak najbardziej zgodzę, w mojej opinii więcej mogłem zrobić teraz Thompsonem 360fps niż jak byłbym z Wami i biegał z karem 490fps Ardeny i szturmowanie góry bez możliwości obejścia pamiętam i chyba rozumiem co masz na myśli :)
 6. Seph wybacz ale tu się nie zgodzę, po 1 na tej grze było naprawdę mało "Tomich", na te 26-27 osób mieliśmy podajże 6szt . Co do porównań stg vs tomi, tomi vs kar to jaki jest sens poruszania tematu ? Po 1 każdy gra z tym co lubi i co mu się podoba a 2 kwestia to często koszty, jak ktoś zaczyna to łatwiej jest wydać 600zł na MP40 czy Tomka niż 2tyś na Garnada, cytując klasyka " nie bądźmy peweksami..." :) .
 7. Ja postaram się nieco zwięźlej. Z początku nieco sceptycznie podchodziłem do mechaniki "łusek" i ich zdobywania w terenie ale pomysł naprawdę fajny natomiast tak jak wspominali Loperenco i Seph warto pomyśleć o "czasowych" dostawach aby nagle gra nie stała się martwa dla którejś ze stron. Łuski w terenie powinny być bonusem i ewentualnie dodatkowymi punktami. Punkty z amunicją to również spoko pomysł, co do bandaży to sam nie wiem. Kwestia przenoszenia zasobów i zrzucenie całości biegania po terenie na saperów jak dla mnie słaba opcja tu warto przemyśleć jak można by to usprawni
 8. My miejsce w aucie mamy ale jedziemy z Wawy ok 13-14 w piątek.
 9. Dla niezdecydowanego chętnego, lub kogoś kto chce popróbować w ASH szpej zarówno na US jak i Niemca się znajdzie. Kosztowo dojazd i powrót w 4 osoby to max 110zł/os + nocleg ( wstępnie zabukowaliśmy coś w okolicy po ok 55zł osoba :) )
 10. Podpisuję się pod Cortesem. Mógłbyś jeszcze wstawić adres zbiórki ? Dla chętnych, w 3 jedziemy z Warszawy i będzie przynajmniej 1 miejsce wolne w aucie ( w zależności czym pojedziemy ). Plan wyjazdu to piątek, nocleg na spokojnie gdzieś w okolicy i rano na pkt zborny.
 11. "Jak określić długie otwarte przestrzenie pod dachem jako budynek czy nie ? Są tam takie ! " Vlad tzw przestrzeń mi to otwarta ni to zamknięta :D - kabaret Mumio Wykład o podrywaniu :)
 12. Brytola nie mam niestety ale alternatywnie US mogę użyczyć.
×
×
 • Create New...