Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Młody_brt

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. Kupowałeś tą ala nierdzewną? https://nestof.pl/pl/products/rekonstrukcja-us-uk-39-45/rekonstrukcja-amerykanska-usa/oporzadzenie-ekwipunek-amerykanski/manierka-amerykanska-m1910-z-kubkiem-stal-nierdzewna-8742.html Zasadniczo jeśli jest rdza to znaczy, że produkt został źle zabezpieczony przez producenta i Nestof powinien ją wymienić. Dla ekipy zamówiliśmy 3szt aluminiowych i z nimi wszystko było ok. https://nestof.pl/pl/products/rekonstrukcja-us-uk-39-45/rekonstrukcja-amerykanska-usa/oporzadzenie-ekwipunek-amerykanski/manierka-amerykanska-m1910-z-kubkiem-5328.html
 2. Marku, może FB to faktycznie zło ale nie zmienia to faktu, że w 1 kolejności ludzie tam szukają rożnych grup, taki rozwój cywilizacyjny :). Gdyby nie chwila czasu i przeglądanie forum WMASG to pewnie jeszcze długo nie trafiłbym na ASH, dlatego wszelkie źródła promocji są wskazane.
 3. Dominiku, jako nowa osoba w ASH w pierwszej kolejności zakosztowałbym scenariuszy przygotowanych przez doświadczonych kolegów :) . A na poważnie to chętnie kiedyś się podejmę ale nie wcześniej niż koniec tego roku.
 4. Jakieś plany na imprezy WWII na ten rok ?
 5. Panowie, nowa dostawa kar98k od SW. https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-sw-kar98-1152224414.html https://www.militaria.pl/snow_wolf/karabin_asg_snow_wolf_sw_kar98_swl-03-027049_g_p129271.xml?fbclid=IwAR0OdQaAvZ99UO6GjSXmpszI89QjPSzO3rib_Jv_pyy82DgGRF9CF7FXxjs
 6. Na WWI czas wzmocnić ciemną stronę mocy :) Wielka Brytania: 1. Domino, 2. Kolba, 3. Janik, 4. Cortes, 5. Hubert 6. Pit 7. Mareq 8. ... Niemcy: 1. Michael 2. Młody 3. ...
 7. U nas jeszcze nie ma z tego co się rozglądałem ale są do ściągnięcia po ok 10$ . Mam nadzieje, że to kwestia czasu jak gunfire będzie je miał.
 8. Właśnie zamówiłem, zdam relacje jak dotrze. Drewna żonka obiecała więc będę w nowym roku sprawdzał jak pasuje :)
 9. Kar98 od Snow Wolf na gunfire https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinu-sw-kar98-1152224414.html
 10. Skoro na II WW robię stylizację US to na I WW chętnie opowiem się po stronie Niemieckiej. Państwa Centralne: 1. Hajdi - Niemcy, 2. Pazur - Niemcy, 3. Lee - Niemcy, 4. Gregorius - Niemcy 5. XRayPl - Austro-Węgry, 6. Meister - Niemcy/Austro-Węgry 7. Opal - Niemcy 8. Michael - Niemcy/Austro-Węgry 9. Młody - Niemcy Ententa: 1. Cortes - Wielka Brytania 2. Mareq - Wielka Brytania 3. Sikor - Wielka Brytania 4. Hubert - Wielka Brytania 5. Bullet - Wielka Brytania 6. Kolba - Wielka Brytania/Rosja 7. Domino - Wielka Brytania/Rosja 8. Grisza - Rosja 9 RuskiZił - Rosja 10. Miapow - Francja 11. Wish - Cesarstwo Rosyjskie. Springfield ok 420fps, Well MB03- 420fps, Colt 1911 360fps.
 11. Pomysł walk na 4 takty super sprawa :) jestem zainteresowany ale jeszcze nie opowiem się po stronie ( prawdopodobnie Wielka Brytania )
 12. Może jestem spaczony lub uodporniony po tylu latach w CQB :P . Tam limity są do 350fps w budynkach, ślad będzie po trafieniu ale nie powstanie taka rana jak u Daffiego. Tu gramy do 450fps w PM i szturmówkach więc tym bardziej trzeba uważać na innych kolegów. Tak czy inaczej grać trzeba z głową i jak na drodze stosować zasadę "ograniczonego zaufania" :)
 13. Racja Sikor, ASH to zupełnie inna stylówka dlatego też nie zakładałem swojej maski bo psuje klimat :P ale "chuste" na wszelki wypadek miałem. Plus jest taki, że boczniaka można w bardzo przyzwoitych pieniądzach dostać zarówno Colta jak i Lugera których moc zamyka się w 350fps
 14. Panowie, w ASH jestem nowy ale w ASG bawię się od 17 lat więc sprawy "bang bang" były bardzo często poruszane i nic lepszego niż czysty rozsądek nie zostało wymyślone. Zasadniczo stosowanie "bangów" ma realny i logiczny sens jak zajdziesz kogoś niepostrzeżenie aby nie strzelać z bliska ( oczywiście nie w sytuacji gdzie 1 osoba z 4 taktem zaszła 3 i mówi im wszystkim "bang" ), przy kontakcie face to face gdzie jesteście po przeciwnych stronach ścian mija się to z celem , jedyna opcja to wyciągnąć bron krótką i strzelać poniżej linii głowy, oczywiście przeciwnik może kucnąć i przypadkiem dostać w twarz ale "hej" zawsze jest taka możliwość w tego typu rozgrywkach. Jeśli ktoś ma obawy o zęby, rany na twarzy to niech podczas strzelania nosi maskę lub przy bliskim kontakcie naciąga jakąś chustę/szal na twarz.
×
×
 • Create New...