Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 Defender [ASG] (nie KWA)


Recommended Posts

Odświeżę temat :)

 

Na wstępie napiszę, że po próbach pozostałem przy stockowej sprężynie. 130 tak jak wspomniano była za silna dla stockowego silnika, po prostu nie dawał rady jej naciągnąć. Kiedyś się przy tym pobawie :)

 

Co zostało zmienione? W sumie nie dużo, siedzi u mnie nowy lżejszy tłok od Ultimate (kupiony pod sprężynę, ostatecznie został), dodano sorbopad, doszczelniłem nieco replikę, dałem gumkę Systemy, wymieniłem kable, dodałem mosfet. Udało się uzyskać około 420 fps z tymi zabiegami, co mnie mocno zdziwiło, ale to pewnie kwestia doszczelnienia i lżejszego tłoka.

 

Aktualnie rozważam zrobienie podkładkowania (być może z wymianą zębatek), myślę też o wymianie komory HU na KingArms oraz lufy na Promyka. Pytanie do ludzi którzy jeszcze tu zaglądają i być może robili takie zmiany, czy jest sens wymieniać stockową preckę na Promyka? Czy jest sens zmieniać komorę HU, ta wydaje się całkiem solidna (nie jest plastikowa)? Zależy mi głównie na poprawie celności i może nieco zasięgu, ale głównie chodzi o precyzję i powtarzalność strzałów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...