Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem, replika się zacina.


Recommended Posts

Witam!

Ostatnio wymieniałem gumkę hop up z Cymowego szitu na zieloną silikonową G&G. Postanowiłem przestrzelać moją Betkę i pojawił się problem. Replika bez problemu strzela na pojedyńczym, na ciągłym kiedy trzymam spust wyleci kilka kulek, potem pusto i znów kulki zaczną wylatywać (teoretycznie powinna być jedna seria). Sądzę, że źle założyłem gumkę hop up, ale co mogłem zrobić źle? Co może być przyczyną takiego zachowania mojej repliki?

Link to post
Share on other sites

Może za bardzo wsadziłes na lufę, wyjmij komore, zobacz czy kołnierz jest okrągły, jak jest to zobacz ile dystanser wciska gumkę jak jest na 0, wepchnij kulkę i przepchnij czymś, będziesz wiedział czy ciężko czy lekko.

Link to post
Share on other sites

Może za bardzo wsadziłes na lufę, wyjmij komore, zobacz czy kołnierz jest okrągły, jak jest to zobacz ile dystanser wciska gumkę jak jest na 0, wepchnij kulkę i przepchnij czymś, będziesz wiedział czy ciężko czy lekko.

Przechodzi ciężko bez założonego dystansera z gumką G&G, natomiast na Cymowskiej bez większej pomocy. Problem przy strzelaniu jest jednak na obu gumkach. Mogło stać się coś z gearboxem?

Edited by kovoko
Link to post
Share on other sites

Magazynek to to nie jest, bo sprawdzałem na dwóch. Mid-capie King Arms i Hi-capie Cymy, oba miały ten sam problem. Na ostatniej strzelance nie miałem z nimi problemów. Bateria to li-po Redoxa 7,4V 1200mAh. Problem zaczą się gdy zmieniłem gumkę i pomyliłem strony, w którym trzeba kręcić regulacją hop up. Oddałem kilka strzałów na ogniu pojedyńczym z maksymalnym hop upem wystrzeliwując przy tym dwie kulki na raz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...