Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym kupić rk-05 ale nie wiem w którym sklepie kupić taiwangun.com czy gunfre.pl.

Może się wydawać że to żaden problem bo oba sklepy są polecane ale chodzi mi o jedną rzecz na tg piszę że rk-05 posiada kilka wzmocnionych części http://www.taiwangun.com/rk-05-full-metal-boyi i ma 390 fps, czytałem że te części to nic specjalnego i nie wiadomo jakich firm są te części. Czytałem także że na gf kupując rk-05 można trafić na replikę z stali lub ZnAl-u zależy jakie pudełko wybierze sprzedawca i jeszcze jedno na gf pisze że rk-05 ma 350 fps.

 

Z góry dzięki za pomoc :icon_razz2:

 

Ps.Proszę nie pisać że taki temat był bo szukałem i nie znalazłem nic ciekawego.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o FPS'y w replikach, to nie należy zwracać na to zbytnio uwagi, gdyż często zdarza się, że co sklep to inne wartości. Najlepiej skorzystać sobie z kalkulatora, który łatwo znaleźć w internecie, który poda Ci konkretną wartość FPS dla konkretnej kulki na podstawie jej mazy i micy podanej w [J].

Co do tego, że na GF można dostać replikę ze stali lub znalu, może być to prawda, ale trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz. TaiwanGun przy większość produktów zamieszcza informacje, że w rzeczach które u nich kupujemy mogą być pewne zmiany względem tego co widzimy, bo zależne jest to od producenta. Więc nie wykluczone, że zależy jaka partia się trafi akurat danemu sprzedawcy.

 

Poza tym Twój problem chyba został rozwiązany gdyż RK-05 na TaiwanGun'ie nie ma :icon_wink:

Edited by Konradeus
Link to post
Share on other sites

Hehe jak pisałem tego posta to na tg rk-05 jeszcze było dostępne.Odnośnie repliki chodzi mi tylko o to by było on w miarę celna na dystansie 40m i by nie kosztowała nie więcej niż 550 zł na dzień dzisiejszy zobaczy ile uda mi się uzbierać kasy bo chciałbym kupić jak najprędzej jakąś replikę. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...