Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ACOG vs Eotech


Recommended Posts

Pamiętam jak się jarałem ACOGiem i wgl, ale kiedy kilka razy popatrzyłem przez niego na żywo, to wrażenie opadło, a mi się odechciało ACOGa. Wybrałem Eosia od TomekPL i jestem mega zadowolony. Troszkę trzeba się złożyć, ale nawet kryjryj nie przeszkadza, mało zasłania pole widzenia, a "celownik" jest ostry i dzięki kropkom można brać poprawki co do dystansu. Do ET można zawsze dokupić magnifiery, gdybyś potrzebował przybliżenia :) Nie ma jednak gwarancji, że ten od GFC będzie prezentował podobny poziom. Jednak trochę tańszy jest ;)

Link to post
Share on other sites

Wybierz co chcesz, najlepiej idz i przetestuj obydwa. Lub na strzelance spytaj osobe z Acog'iem, i osobe z Eotech'em czy niemoglbys popatrzec lub/i strzelic kilka kulek z jednym i drugim kolimatorem, mysle ze nie bedzie problemu i na pewno ktos chetnie Ci 'pomoze'. Nie mozesz czegos po prostu ocenic po opinii innych lub po samym wygladzie.. Szczegolnie jesli chodzi o kolimatory, Acog i Eotech to dwa rozne swiaty, pokusze sie nawet o stwierdzenie ze porownywac Acog do Eotecha to tak jakby porownywac M4 do AK. Jeden woli to drugi tamto. Ja pamietam mialem na poczatku Eotecha, podobal mi sie jako tako, potem wzialem do reki Acog'a (x1), zalozylem na replike i bum milosc od pierwszego wejrzenia po czym Eotech poszedl na sprzedasz.. Dalej, aimpoint, mialem m2, bylo fajnie, lecz jakos mi sie nie podobal wizualnie i wrocilem do Acog'a.. Tak potem z Acog'iem latalem caly czas, az pol roku temu skusilem sie na kupno Aimpoint T1 micro, i to rozwiazanie okazalo sie dla mnie najlepsze. Od tamtego momentu latam juz tylko z T1, poniewaz dla mnie jest to najlepszy wybor.

I nawet po tym ze mialem te kilka kolimatorow, nie moge Ci jasno powiedziec ktory bedzie dla Ciebie najlepszy. Jak juz pisalem - jeden lubi to, drugi tamto, najlepiej jakbys przeszedl sie do sklepu i sam ocenil, lub poogladal recenzje/testy na yt. Na pewno znajdziesz tam wiele wskazowek dzieki ktorym zdecydujesz sie na kupno odpowiedniego kolimatora :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...