Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Części wewnętrzne


Recommended Posts

Otóż przeczytałem temat o wyborze najlepszej eMki, chodzi mi o firmę KWA i dokładnie o ten model:

 

-http://taktyczny.com/repliki-asg/m16-m4-i-pochodne-pl/karabin-m4-cqr-mod2-kwa-usa.html

 

Czy to odpowiedni model dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę z asg (nie mam stałych dochodów, mam 15 lat i replikę dostanę za dobre oceny, więc 2 sam sobie nie kupie dla tego musi być wystarczająco dobra, żebym nie musiał się martwić co będzie za 6 miesięcy).

Chodzi mi o tę część opisu jeżeli chodzi o firmę KWA:

-"Jednymi z najgorszych elementów w KWA jest tłok i jego głowica. Tłok jest po prostu słaby, po 2 strzelankach na 11,1 mój prawie nie ma ostatniego zęba, zaś głowica jest aluminiowa, płaska, niewentylowana i nieszczelna. Te 2 elementy od razu wymienić."

 

Jako wiecie, że mechanizmy są skomplikowane (zwłaszcza dla kogoś kto się na tym nie zna) to czy te 2 elementy na prawdę się tak szybko zużyją? Czy muszę je od razu wymieniać??, chciałbym sobie kupić M4 firmy G&P ale one chodzą po min 1300 zł (jak ktoś znajdzie tańszą niż 1000 zł i będzie dobra proszę o link, ja nie znalazłem) Co do wymiany ile kosztuje tłok itd. czy to wyjdzie na to samo jak kupie replikę firmy G&P jak KWA + wymiana części? Ile one kosztują, czy są łatwo dostępne, i czy sklep może od razu je wymienić.

PS: wiem że dużo pytań zadałem, ale to ostatnie, czy jak w sklepie wymienią części to też gwarancja znika?

 

 

Dziękuje z góry i przepraszam za trochę spamu na forum

Link to post
Share on other sites

Co do emek KWA to chyba teraz problem żeby gdziekolwiek dostać, ale nie jestem w tej sprawie ekspertem- zwyczajnie nie śledzę, więc niech się wypowiedzą ludzie będący na bieżąco.

 

Kupując nową replikę masz dwie opcje do wyboru. Opcja pierwsza- piszesz w sklepie przy zamówieniu by wstępnie wymienili ci zespół tłoka, przykładowo, na poliwęglanowy guarder (głowica) + SHS full teeth (tłok), dopłacasz około stówki w sumie (głowica jest droga bo guarder) i masz spokój z tematem, nie tracisz gwarancji itp. [podałem przykładowo, władować możesz tam dokładnie to co chcesz- polecam poczytać tematy związane z tuningiem replik elektrycznych. mała rada jeśli chodzi o tuning itp grzebaniny- sprężynę wymieniaj jako ostatnią :>]

 

Możesz też po zakupie wziąć papierek potwierdzający gwarkę i wrzucić go do niszczarki, a następnie wypełnić nim np. klatkę kanarka albo szczura, bo do tego w sumie tylko się nadaje i zlecić jakiemuś serwisantowi z tego forum wymianę tych elementów w momencie awarii. póki działa-nie ruszaj :icon_smile:

 

Jednakże muszę cię przestrzec drogi kolego, większość replik to skarbonki bez dna. Rzadko kończy się na pojedynczym zakupie, z tym jest chyba jak z tatuażami :>

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites

Odpowiem troszkę odbiegając od tematu, wnioskuję z Twojej wypowiedzi że dosaniesz od rodziców około 1000 zł - jeśli dopiero zaczynasz zabawę z Airsoftem to musisz brać pod uwagę pierwszą najważniejszą rzecz - okulary, na które musisz przeznaczyć minimum 50 zł - http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6284&name=Okulary_ochronne_UVEX_i-vo_-_Zolte

 

Producenci markowych replik nie dają w zestawie baterii i ładowarki. Koszty dobrej bateria i ładowarki które długo Ci posłóżą to następny wydatek rzędu około 250 zł.

 

Więc można powiedzieć, że pozostaje 700 zł, a to na replikę z serii M4 trochę za mało.

 

Czytałeś temat o wyborzę M4 przytoczę z niego cytat:

 

"Podsumowując, nie ma repliki idealnej, przynajmniej w kontekście M4. Każda, absolutnie każda ma jakieś wady. Kwestią decydującą jest w tym wypadku, aby 'plusy dodatnie' przeważyły 'plusy ujemne', oraz aby te wady dało się w miarę łatwo usunąć, pozostawiając z repliki to co najlepsze. Emki to modelki. Ślicznotki, i mają swoje kaprysy. Żeby cieszyć się świetną repliką, zawsze trzeba będzie ją trochę dopieścić."

 

 

Jeśli brałeś pod uwagę koszty baterii, ładowarki i okularów i możesz przeznaczyć całe 1000 zł na samą replikę możemy dalej kontynuować temat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...