Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KnightMoritz

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

About KnightMoritz

 • Birthday 04/10/1991

Recent Profile Visitors

5,192 profile views
 1. Uczę się tematu trochę od zera. Za "moich czasów" wystarczyła zielona G&G, tłok SHS i SP120-130. I po temacie. Teraz gdzies tam sie przewinęło AOE i inne rzeczy. Doczytałem na ten temat ale uznałem że to nie ma kompletnie znaczenia. Może ma jednak.
 2. jest jak jest z tymi E&L, mi się one podobają i nie żałuję zakupu :)
 3. Pax, panowie. Po prostu nikt nie wierzy, bo wielu tu było juz mitomanów, którzy opowiadali o cudach na kiju. Ale to ja zapytam :) skoro 470 fps na M140 to taki słaby wynik, to czemu każdy konwerter ms do fps podaje wartosci 140m/s = 459 fps? :P
 4. Mój punkt widzenia wynika z tego, że widziałem te VFC'ki. I sam miałem. Kosztował koło 2k wtedy, a taki trochę lepszy boyi. Tyle że luzy na froncie sie nie robiły.
 5. Ja mogę napisać że nie miałem do czynienia z ani jedną poprawnie wykonaną i poskładaną VFC :P Bo co znajomy kupił to crap, chujowe wykonanie albo przeklęta replika (w sensie krzywa pewnie). Nawet mój kałaszek VFC był... co najwyżej 6/10 A za to wszystkie E&L z jakimi miałem do czynienia były zajebiste. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 6. Spoko spoko, dobrze poskładane masz MURy i klasyki.
 7. Masz panie dosłownie post wyżej napisane, żeby sopmodów nie brać. Ale nie wiem, spróbuj pojechać do sklepu i wybrać którąś, może akurat będzie dobrze spasowana.
 8. Już tak nie psiocz na te E&L :P moja jest spasowana dobrze, nawet bardzo dobrze. Lufa osadzona była dobrze, sztywno, tylko materiał uppera nie wytrzymał, trochę przez moje pierwsze "poprawki", a trochę przez to że sobie spadła parę razy. Wprowadziłem poprawki i spokój - spadła od tego czasu na OT kilkanaście razy i nic się nie stało :P A od czasu wprowadzenia modów jest ok. I osiowość jest zachowana w każdej osi. Każda replika wymaga poprawek kosmetycznych, za żadne pieniądze bym jednak się nie zamienił za VFC :P zbyt zabawkowe i nie ma żadnej która wygląda spoko. Oczywiście mówię u MUR
 9. Oryginalny tłok ma wszystkie chyba plastikowe. Nie wiem po co było te 14 stron gadania i pisania? Rozumiem że wyszukiwarka wmasg w tej chwili leży i kwiczy, ale bez przesady. Info jest. Ten, tylko poczekać aż będzie dostępny. https://gunfire.pl/product-pol-1152199541-Tlok-Quantum-z-zebami-pokrytymi-tytanem.html
 10. mosfet może być, reszta do kitu. Wywnioskuj co mi padło w replice i jakie przygody miałem z tym, oraz co kto radził. Nie masz akumulatora w zestawie. Zielona G&G to crap w tej chwili Tłoki SHS'a lubią paść nawet na full stalowej szczęce, a co dopiero na 7. T-connect jak t-connect, cena OK, chociaż wiesz, że one chodzą w normalnym elektrycznym lub modelarskim za 50 groszy, nie? Co można zrobić jak trafi się crapowo złożona? odesłać. A sopmody są najgorzej poskładane. Chcesz dobrze porobioną - MUR albo klasyczna, tylko RIS założyć i jazda. Jak chcesz bardziej klasyczny wygląd,
 11. Panie, zębatka uderzyła w dupę tłoka i po temacie było :P Trochę temat ogarniam i ewidentnie widac że błąd produkcyjny. Prawdopodobnie przehartowane. Tłoki ustawiać umiem i zawsze przykładam się do tematu... a na piłowanie nie było czasu. Ot co.
 12. A mi już w sumie nawet nie jeden, a kilka. ale zazwyczaj to ma SP140+. Ten jak mówiłem padł po wyjęciu z pudełka. Faktem jest że teraz nie ma znaczenia co kupisz, a tuning moim zdaniem nie wymaga wiedzy, tylko szczęścia do części. Albo budowania pancerników z częściami w gearboxie za 1000 zł na M110-120 MAX. Raz a dobrze, na cały okres użytkowania repliki. W sumie więcej nie potrzeba.
 13. No ja go w ogóle kupiłem jak były po 130 :P teraz sa za 80 to jest to znośna cena, bo nikt nie brał. Ale przy okazji wiemy jaki "narzut" robi GF na nowości. 50zł :D Fakt, zęby są z dodatkową listwą. Fajne to jest i ma sens. Składu plastiku nie badałem, ale tak jak wallop mówi - pokrycie jest tytanowe, nie szczęka w całości. No jeden uszczerbek jest w miejscu gdzie "zryrałem" gb na zacince. Generalnie innych grzechów nie ma. Co do SHS'ów. Po dwóch strzałach w replice kumpla na stockowej spręzynie:
 14. Cóż, mam tłok pokryty tytanem i inne takie... w sumie 6 stów w częsciach. Nie powinno zdechnąć. Na szczęście na tej imprezie strzelamy tyle co może 1000 kulek przez 4 dni larpa... Wrócę to kupię kilka dysz i jak to nie pomoże, to komora prowina. Tęsknię trochę za moim WE. Przez cały okres eksploatacji wymieniłem... gumkę hop up ze stocka na zieloną G&G i miałem 420fps przez 3 lata. Potem 400-410. nawet tłok miał stalową szczękę w stocku.
 15. No tak, ale już z mojej strony olewka, nie zdążę przed wyjazdem więc mam to w dupie. zajmę się po 20'tym tym...
×
×
 • Create New...