Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam zamiar kupić pierwszy karabin i po długich poszukiwaniach zdecydowałem się na AUG ze względu na układ bullpup, świetnie zaprojektowany selektor ognia i spust dwustopniowy, stockowy mosfet, oraz futurystyczny wygląd (i szyny RIS)

 

Nigdzie nie znalazłem informacji o AU-4G, a jeśli wpiszę w wyszukiwaniu -4, pokazuje się jakiś chiński znaczek, więc modelu tego karabinu według nazwy z taiwangun nie da się wyszukać.

 

Czy ktoś cokolwiek wie o AU-4G (czy też AUG A4)?

Widziałem taki komentarz pod zdjęciami tegoż modelu:

zastanawia mnie tylko, czemu w ta nowsza wersja AUG A3, jest uboższą o jakość el wewnętrznych w stosunku do wersji poprzedniej, tez JG tylko z troszkę innymi risam, gdzie generacja gb z tego co wiem jest ta sama :/

wiem, że chińskie preclufy i mosfety nie są najwyższych lotów ale nawet o stalowe łożyska uszczuplili tę nowszą wersję

Domyślam się, że autor miał na myśli A4, ponieważ to prawda, że ma łożyskowanie plastikowe. Nie znam się na tuningu, ale czytałem dość dużo i wiem, że nie wróży to dobrze wytrzymałości gearboxa.

 

Chciałem go kupić w taiwangun w czwartek (650zł), ale właśnie wtedy zabrakło im tego modelu w magazynie. Szukałem jeszcze informacji o G3, które też mi się podoba, ale wolę budowę i działanie AUG.

 

Miałem się jeszcze pytać o kamizelki taktyczne z taiwangun, ale doszedłem do wniosku, że poszukam tematu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...