Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamek zostaje w tylnej pozycji, Glock 27 KJW


Recommended Posts

Witam, od paru dni jestem uzbrojony w Glocka 27 KJW, na green-gas, blowback, po zakończeniu maga zamek zostaje w tylnej pozycji - i tak ma być, spoko. Przed jutrzejszą strzelanką chciałem ustawić hop-up, bo kulki trochę w dół lecą, i zamek pozostał w pół-tylnej pozycji (nie aż tak daleko z tyłu, jak po wykończeniu maga). I nie chce się ruszyć do przodu, choć można go jeszcze do tyłu nieco podciągnąć.

 

Dodam że niestety nie ma możliwości zdjęcia zamka (przynajmniej ja nie potrafię), gdyż standardowa procedura zdejmowania zamka zakłada tu równoczesne napięcie takich dwóch dzynksów po obu stronach i przesunięcie zamka DO PRZODU, a dopiero potem w tył.

 

Raczej nie wchodzi w grę jakieś wyeksploatowanie, bo dopiero może 50 kulek z niego poszło (na podwórku), nie kopałem nim w piasku ani nie myłem pod prysznicem, odkładałem grzecznie do pudełeczka żeby był czyściutki xD

 

Jak żyć !?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ogólnie rozkładałeś replike wcześniej? Bo u mnie zatrzask zamka można ściągnąć nawet kiedy zamek jest w tylnim położeniu (a G27 od KJW to chyba nadal system TM).

 

Zamek chodzi ciężko czy normalnie i poprostu w pewnym momencie sie zatrzymuje i dalej nie idzie?

Jeżeli ciężko to odciągnij zamek do końca i sprawdź czy kiedy zamek powraca, to czy listwa spustowa (oznaczona na zdjęciu czerwoną strzałką, acz przez kompresję picasy jest bardziej kreska ;p) ładnie chowa się pod prowadnicą, czy może jest spychana na bok i przez to się klinuje.

 

https://lh3.googleusercontent.com/-hEV8_VWAl2I/UcXTlpMLw2I/AAAAAAAAKLo/ojVvK_eBvg4/s912/listwa.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Dziękuję, to było to :) Temat do zamknięcia / pozostawienia dla potomnych.

 

Rzyczywiście, była to listwa spustowa (dodam tylko, że fota wyżej robiona jest Z PRZODU), wystarczyło trochę pomerdać spustem jednocześnie ruszając zamkiem i weszło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...