Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

-Otto-

Moderator I
 • Content Count

  1318
 • Joined

 • Last visited

About -Otto-

 • Birthday 07/04/1993

Recent Profile Visitors

15042 profile views
 1. Rozumiem, że replika działa bez zarzutu? Jeśli tak to jest to normalne, taka konstrukcja. VID_20190614_214136.mp4
 2. 3 razy nie. One są pod obsadę kolby stałej.
 3. Ad 1. Oprócz tych rozwiązań na jaskółkę są jeszcze inne, mniej "betonowe", fajne opcje: kopia Midwesta oraz moja ulubiona - kopia modularnego RS-300 czy też B13. Ad 2. "Kolejna opcja to szyna na lub nad szczerbinką/przeziernikiem:" - akurat słaby przykład, bo to jest do replik systemu bodaj TM, ze śrubkami pod obsadą lufy - inaczej będzie musiało być chałupniczo montowane na jakiś klej albo coś. Inna sprawa że są różne rozwiązania - z szyną ris, dedykowane pod Doctera lub T1. W przypadku AKS-74u mamy również kopię B18, a w przypadku replik LCT (do innych może nie podejść) bardzo fajną szynę od Hephaestusa.
 4. Odkręcasz dwie śruby z dołu i zsuwasz czółenko?
 5. Akurat mowa jest o Owińskach, gdzie gra może toczyć się w piwnicach szpitala - tam NIC nie widać bez latarek ;) Czołówka to taki pomysł 2/10 z prostej przyczyny - włącznik nie jest pod ręką, a latarki nie trzyma się włączonej cały czas, bo pięknie zdradza pozycję.
 6. Nie wiem czy są wyjątki od reguły, ale jeżeli masz napisane metal - wiadomo że jest to ZnAl. Stal czy też porządny stop aluminium byłby dokładnie wyszczególniony w opisie ;) No ale to też nie jest budżet na repliki robione ze stali/dobrego alu.
 7. Poczekaj... A ściągałeś szyny i dociągałeś nakrętkę mocującą lufę? Ale oczywiście do tego dorzuć blok gazowy jak Rogaś wspomniał, będzie lepiej wyglądać ;)
 8. Mam sprzętu za grube pieniądze, a i tak świetnie się bawię klamkami i pompkami za 200zł ;) Generalnie mój ulubiony tryb rozgrywki (spring/bb party), pozwala odpocząć od wszechobecnego wannabe commando style, łatwo wciągnąć znajomych w zabawę (150-200zł i już ma się wszystko czego potrzeba). To właśnie urok tej zabawy :D
 9. Jak Twoim zdaniem należy dbać o replikę, żeby nie odpadła z niej farba? Jaki masz niby na to wpływ? Bo może np zechce wymienić gumkę na znacznie lepszą? Wg mojej wiedzy TM i jej zwykłe klony nie mają trybu auto. Chcesz mi powiedzieć, że bierze się on dzięki małym krasnoludkom zamkniętym w magazynku?
 10. Faktycznie, to byłeś Ty :D Na 74 to nie rzeźba, bo jest jak powinno być. Natomiast na 74M to jest rzeźba, bo kolba jest na obsadę kolby stałej, a nie składanej. Nie mówię, że finalnie nie będzie to wyglądało spoko, ale że trzeba będzie rzeźbić :P
 11. Ale rzeźbę chcesz zrobić :P Pamiętam, że ktoś robił kiedyś adapter do kolby emkowej wycinając ten metalowy blok z zawiasem z kolby i wpasował na niego prowadnicę - może w ten sposób by pykło, tzn na ten blok wpasować kolbę magpula.
 12. -Otto-

  AK [E&L]

  Ze sklepu :P Jak kupowałem to były m.in. na wgc i ehobby.
 13. Elektryki elektrykami... Ale może by tak po prostu kupić strzelby? Najtańsza możliwa opcja (320zł za AGMy lub 450 za najtańsze trzykulkowce Cymki - i mowa tu o komplecie 4 strzelb). Jak się spodoba - z czasem można pomyśleć o czymś fajniejszym, jak nie - utopiłeś 500, a nie 1500+. I wcale to nie jest tak, że jak się spodoba i pójdziecie w elektryki to bez sensu te pompki były kupowane... Ja pomimo tego, że mam całkiem sporo replik, to i tak najbardziej lubię luźne strzelanki na pistolety i strzelby ;)
×
×
 • Create New...