Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

-Otto-

Moderator I
 • Content Count

  1321
 • Joined

 • Last visited

About -Otto-

 • Birthday 07/04/1993

Recent Profile Visitors

15139 profile views
 1. Tych E&Li nie kupuj, to są jednorazówki, zaczepy łamią się od patrzenia. Mówię tu tylko o magazynkach 5,45, wersje 7,62 są bardzo fajne.
 2. Rozumiem, że replika działa bez zarzutu? Jeśli tak to jest to normalne, taka konstrukcja. VID_20190614_214136.mp4
 3. 3 razy nie. One są pod obsadę kolby stałej.
 4. Ad 1. Oprócz tych rozwiązań na jaskółkę są jeszcze inne, mniej "betonowe", fajne opcje: kopia Midwesta oraz moja ulubiona - kopia modularnego RS-300 czy też B13. Ad 2. "Kolejna opcja to szyna na lub nad szczerbinką/przeziernikiem:" - akurat słaby przykład, bo to jest do replik systemu bodaj TM, ze śrubkami pod obsadą lufy - inaczej będzie musiało być chałupniczo montowane na jakiś klej albo coś. Inna sprawa że są różne rozwiązania - z szyną ris, dedykowane pod Doctera lub T1. W przypadku AKS-74u mamy również kopię B18, a w przypadku replik LCT (do innych może nie podejść) bardzo fajną szynę od Hephaestusa.
 5. Odkręcasz dwie śruby z dołu i zsuwasz czółenko?
 6. Akurat mowa jest o Owińskach, gdzie gra może toczyć się w piwnicach szpitala - tam NIC nie widać bez latarek ;) Czołówka to taki pomysł 2/10 z prostej przyczyny - włącznik nie jest pod ręką, a latarki nie trzyma się włączonej cały czas, bo pięknie zdradza pozycję.
 7. Nie wiem czy są wyjątki od reguły, ale jeżeli masz napisane metal - wiadomo że jest to ZnAl. Stal czy też porządny stop aluminium byłby dokładnie wyszczególniony w opisie ;) No ale to też nie jest budżet na repliki robione ze stali/dobrego alu.
 8. Poczekaj... A ściągałeś szyny i dociągałeś nakrętkę mocującą lufę? Ale oczywiście do tego dorzuć blok gazowy jak Rogaś wspomniał, będzie lepiej wyglądać ;)
 9. Mam sprzętu za grube pieniądze, a i tak świetnie się bawię klamkami i pompkami za 200zł ;) Generalnie mój ulubiony tryb rozgrywki (spring/bb party), pozwala odpocząć od wszechobecnego wannabe commando style, łatwo wciągnąć znajomych w zabawę (150-200zł i już ma się wszystko czego potrzeba). To właśnie urok tej zabawy :D
 10. Jak Twoim zdaniem należy dbać o replikę, żeby nie odpadła z niej farba? Jaki masz niby na to wpływ? Bo może np zechce wymienić gumkę na znacznie lepszą? Wg mojej wiedzy TM i jej zwykłe klony nie mają trybu auto. Chcesz mi powiedzieć, że bierze się on dzięki małym krasnoludkom zamkniętym w magazynku?
 11. Faktycznie, to byłeś Ty :D Na 74 to nie rzeźba, bo jest jak powinno być. Natomiast na 74M to jest rzeźba, bo kolba jest na obsadę kolby stałej, a nie składanej. Nie mówię, że finalnie nie będzie to wyglądało spoko, ale że trzeba będzie rzeźbić :P
 12. Ale rzeźbę chcesz zrobić :P Pamiętam, że ktoś robił kiedyś adapter do kolby emkowej wycinając ten metalowy blok z zawiasem z kolby i wpasował na niego prowadnicę - może w ten sposób by pykło, tzn na ten blok wpasować kolbę magpula.
 13. -Otto-

  AK [E&L]

  Ze sklepu :P Jak kupowałem to były m.in. na wgc i ehobby.
×
×
 • Create New...