Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm 031 nie działa


Recommended Posts

Witam wszystkich ;) w ASG jestem zielony. Wczoraj kupiłem replikę Cymy 031. Naładowałem baterię i wieczorem wyskoczyłem ze znajomymi sie postrzelać. 3h zabawy i nadszedł czas do domu. broń rozładowałem i odłożyłem. Rano wstaję i chciałem strzelić. Niestety nic się nie dzieje. Bateria naładowana, broń odbezpieczona, naciskam spust i nic. Słychać i czuć troszkę na ręce jakby silnik nie miał siły lub coś podobnego. Po prostu jakby zdechł. I tu moje pytanie, co się mogło stać. Karabin nowy, wczoraj kupiony, więc powinien działać.

Link to post
Share on other sites

No masz efekt pustej batki tak zwany. To samo się dzieje przy pustych bateriach albo takich, które są za słabe na daną konfigurację gearboxu. Ale skoro na kumpla baterii też nie działa (rozumiem, że kumplowi akumulator współgra z repliką) to pewnie inne podłoże będzie.

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz odesłać jak masz gwarancję...

Masz pecha bo moje stockowe batki działają to teraz jako rezerwowe.

 

Zawsze może być to walnięty silnik albo tłok źle działa ze sprężyną , lecz jest to bardzo mało prawdopodobne bo to cm031 czyli ma gb 028 a z kolei tam nic się takiego nie działo jak dobrze pamiętam.

Pewnie wina batki albo ładowarki, może masz zepsutą ładowarkę albo za małe napięcie z batki.

W moim przypadku stockowy silnik zaczął cokolwiek ciągnąć dopiero przy batce 9.6.

Edited by LastSniper
Link to post
Share on other sites

Mówię, że na kumpla baterii też nie idzie ;/ to samo. A on baterie kupował niedawno i to dość mocną

Ja miałem podobny przypadek z m4 p&j.Z tym,że u mnie strzeliło raz i silnik ustawał.Po 5min,znów strzał i cisza jakby bateria padła.Dałem na gwarancje do serwisu i okazało się że odgieły sie styki od kabli.Wystarczyło je wyprostować srubokrętem i tyle.

 

Batki to nie jest wina skoro kumpla batka też nie pociągneła.Tłok też odpada bo słyszałbyś zgrzyt zjechanych zębów,tak samo w przypadku zębatek itp.Ja obstawiam styki(wymień je i tak jak najszybciej na tconect) lub kable.Sprawdź też czy czasem kable od silnika są dobrze trafione.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...