Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 KJW Tanio koba - gwałtowne zwalnianie gazu


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Występuje u mnie pewien problem, na obu magazynkach, które posiadam. Kupiłem używaną replikę,

możliwe że w grę wchodza też zużycia, a mianowicie:

 

Przy strzelaniu SEMI karabin czasem po 5 strzałach, czasem po pół magazynka, czasem po półtora magazynka nagle puszcza bardzo szybką serię, słychać wyraźne PSSSSS i z magazynka wylatuje cały gaz.

Jest to nieco irytujące. Zaczęło się to dziać właściwie nagle.

 

Czy rozwiązania problemu szukać raczej w magazynkach czy w karabinie? Nie mam niestety nowego magazynka od nikogo nawet pożyczyć na tę chwilę, żeby sprawdzić czy będzie działać ok.

 

 

EDIT:

Zauważyłem że problem pojawia się po kilku strzałach tak jakby spadało ciśnienie gazu w magu. jak w tym momencie dobiję gazu do maga, znów strzela parę razy normalnie. i po chwili problem powraca. Jak to zignoruję i strzelę jeszcze kilka razy - leci jw szybka seria bez pełnego cyklu tłoka i gaz ucieka cały.

Edited by KrukPabianice
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam dokładnie ta sama replikę... Nie napisałeś istotnych rzeczy takich jak np warunki w jakich strzelasz... Czy układ masz ver2 czy ver1 Na dworze? w domu? Zacząłem od podstawowych zaleceń w przypadku gazowych replik ale ok... Idz do serwisu. Więcej porad nie dostaniesz... może za pól roku... jak poleży bezuzyteczna...

Edited by seba999
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...