Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , po całym roku postanowiłem siąść i wyremontować moje m16. Zakupiłem GB od vfc i trochę innych dupereli , problem jest taki :po pierwsze nie mogę włożyć tej plytki którą odciagam rączką do przeładowywania nie mogę znaleźć gwintu na którym przykrecilbym ta blaszkę. Po drugie. Kiedy zrezygnowalem z tej blaszki i postanowiłem po prostu włożyć GB , udało mi się , złożyłem karabin od dalej trochę strzałów na sucho i szczęśliwy poszedłem na pole postrzelać . okazało sie jednak ze kulki nie wylatywaly czasami wyleciała kulka na odległosc około 10 m . kiedy wyjalem magazynek , wszystkie kulki wypadły jak by z hop-upa . po powrocie do domu zquwazylem ze cala komora hop up się rusza. Czy to moze być wina ruchomej komory ? A moze to wina tej blaszki? Naprawdę nie mam pojecia a włożyłem w to juz trochę kasy i niechce tego tak zostawić.

Link to post
Share on other sites

Nie dociśnięta komora do GB. Podłóż kawałek gumy lub korka odpowiedniej grubości miedzy przód komory a korpus górny. Składając górę z dołem powinieneś czuć opór, dociskając mocniej włożysz pin i zablokujesz komorę o GB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...