Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka Komora do M16A4 PJ 500fps


Recommended Posts

Witam

czekam na lufe Madbull'a 6.01 i zastanawiam sie tez nad upgradem komory KA. Jaka inna komore polecalibyscie do mojej repliki ? Strzelam na singlu i raczej snajpuje niz wale na auto.

 

Teraz na promyku, komore KA i czarnym Guarderze mam calkiem stabilne 505fps. Ale poniewaz nie chce przekladac wciaz luf do jednej komory, chce dokupic nową do precki Madbull'a

 

Narazie doczytalem o komorze AirsoftPro ale ze jest pozno juz nie mam sily na szukanie czegos innego na forum.

 

Prosze o opinie.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem co tam jest nieczytelne :icon_smile:

 

Chce nowa/inna/lepsza komore do Madbulla zeby nie przekładac tej K-A z promyka. Przy okazji porownalbym czy ta inna bedzie lepsza (czyt. szczelniejsza) w stosunku do polecanej komory K-A. W koncu swiat sie nie konczy na komorach King Arms, no nie ?

Edited by meteoryt
Link to post
Share on other sites

King Arms - tam nie ma myślnika, więc prawidłowy skrót to KA.

 

Napisałeś to tak chaotycznie i nieskładnie, że ma się wrażenie, że chcesz używać dwóch luf w jednej replice, z czego na razie masz Promyka, dokupiłeś Madbulla i w momencie zmieniania lufy to nie chce Ci się przekładać komory KA z Promyka do Madbulla.

 

King Arms robi najlepsze komory do replik M4.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za nieskładnośc mojej wypowiedzi pisanej o 2:46 rano :icon_smile:)) SirHawk rozszyfrował to i trafil w sedno.

 

Wiem ze komora KA jest dobra, sam nie narzekam. Ale skoro chce kupic drugą komore do drugiej precki, to troche nudno kupowac to samo. Dla przykładu polecano mi od zawsze gumke Guardera czarną do mocnych replik, a tu doczytalem ze absolutnie są lepsze od niej (systema, G&G, MadBull) wiec je tez zamówilem. Zatem pomyslalem ze wyrobie sobie wlasne zdanie w sprawie komory KA vs świat, inwestując w to jakaś stówe lub dwie. Ot tak z nudów cos bym przetetował nowego w mojej M-ce. To samo tyczy sie precki 6.01 ktorej jestem bardzo ciekaw.

 

To co mnie ciekawi to inny sposób podkrecania hop-up'a w Madbullu. Bardzo ciekawe rozwiazanie i chyba nawet wygodniejsze niz to małe kółeczko w KA. Choc mozna nim zrobic ze 360*, to regulacja hop-upa sprowadza się do miziania go o 0.5mm co jest mało wygodne i mało precyzyjne.

Edited by meteoryt
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...