Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łamanie się zębów środkowej zębatki HK416 JG


Recommended Posts

Po złożeniu gearboxa v2 zby środkowej zębatki łamią się. Chodzi mi o zęby górnej części - tej która rusza zębatkę tłoka. Po rozebraniu gearboxa anti reversal jest za zębatką a nie tak jak powinien - między zębatka silnika a środkową. Rano przy składaniu złamany był 1 ząb a teraz już 3. Co robić?

Link to post
Share on other sites

Powiedz ty mi jaki tam siedzi SP na jakich zębatkach to składałeś, załóż 1 koło zębate zamontuj anty riversal złóż gb i sparwdz czy działa to tak jak powinno czy anti r nie wypada czy wszystko płynnie pracuje, i czy masz podkładkowaną replikę.

Link to post
Share on other sites

Zębatki stockowe raczej od JG jak cały gearbox.

Podkładek nie zmieniałem i od nowości jest tak:

Na zębatce tłokowej - 1 podkładka na dole

Na zębatce środkowej - 1 podkładka na górze

Na zębatce silnika - Na górze łożyska, większa podkładka (to jest raczej osłona łożyska) i 2 podkładki

Nic nie zmieniałem i przed rozbieraniem wszystko chodziło ok.

 

Prowokal, SP czyli co, bo nie wiem o co ci chodzi. Jak założę środkową zębatkę i anti rev to jak kręcę w lewo to anti idzie w dół a jak w prawo to blokuje zębatkę.

Edited by lukasz96pl
Link to post
Share on other sites

Po twoim rozumowaniu można stwierdzić że nie masz za dużo lat, oddaj to do serwisu, zębatki JG są pancerne wiec nie wiem jakim cudem tak zrobiłeś.

Po co nam pusty GB? Ilośc podkładek jest zależna od szkieletu...

Link to post
Share on other sites
P&P Twoim rozumowaniem przy wymianie łożyska bądź zębatek bez ruszania szkieletu można dac podkładki tak jak były?

 

 

Nie napisałem tego, zależnie od zębatek i szkieletu podkładkujemy, nie miałeś się do czego przyczepić?

 

Tak, tacy z nas specjaliści, mogę ci oddać repliki na serwis?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...