Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy warto kupic...


Recommended Posts

Po dłuższym użytkowaniu sprężynówki mianowicie mossberga 590 postanowiłem przerzucić się na elektryka tzn.http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152200030-Replika-karabinka-Specna-Arms-EC-301.html i tu pojawia sie moje pytanie: czy on nada się na początek ???

Edited by jarek14231
Link to post
Share on other sites

A jakie kulki powinienem do niego dokupić?Z doświadczenia wiem ,że mossberg 590 powinien dobrze strzelać na kulkach 0,20g a tymczasem najlepiej strzela na kulkach...0,25g stąd też moje pytanie jakie kulki powinienem użyć http://www.sklep.air...rms-EC-301.html do tego AEG?

Proponuję 0,25 G&G, Madbull'a lub Gauder'a (choć te ostatnie mają mieszaną opinię).

Edited by MrStone
Link to post
Share on other sites

Gauder xD. Jeżeli literówka, to jedna z mocniejszych ostatnio :P.

 

Do fabrycznego, przeciętnego elektryka dla najlepszej celności najlepiej ładować kulki 0.25g. Jakie? G&G i Madbull robią najlepsze pod względem stosunku cena/jakość, Guarder'y ostatnio się knocą.

Link to post
Share on other sites

mam ostatnie 2 pytanka :Tak się zastanawiam nad tłumikiem do powyższej repliki ale jakiej on powinien być długosci -to jest pierwsze moje pytanie ,natomiast 2 pytanie to jakie magazynki do niego pasują i jakie będą najlepsze jakościowo i cenowo?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

mam ostatnie 2 pytanka :Tak się zastanawiam nad tłumikiem do powyższej repliki ale jakiej on powinien być długosci -to jest pierwsze moje pytanie ,natomiast 2 pytanie to jakie magazynki do niego pasują i jakie będą najlepsze jakościowo i cenowo?

Z góry dzięki za odpowiedź.

proszę pomóżcie
Link to post
Share on other sites

mam ostatnie 2 pytanka :Tak się zastanawiam nad tłumikiem do powyższej repliki ale jakiej on powinien być długosci -to jest pierwsze moje pytanie ,natomiast 2 pytanie to jakie magazynki do niego pasują i jakie będą najlepsze jakościowo i cenowo?

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Tłumik: Jeśli chcesz taki co wytłumia to kup produkcji Silesia Factory (na allegro są bodajże) długości jakiej Ci się podoba, byleby gwint był lewoskrętny.

 

Kompatybilność magazynków: Tutaj trzeba poczekać na testy i odzew posiadaczy. Miło będzie jak się okaże, że większość magazynków jest z nimi kompatybilna :)

Link to post
Share on other sites

jakiej on powinien być długosci

 

Takiej żeby Ci się podobał. Jeżeli zaś chodzi o skuteczność tłumienia, to po żadnym nie spodziewaj się cudów, większość hałasu z AEGa nie pochodzi z "lufy", co mógłby wytłumić tłumik, a z gearboxa.

Link to post
Share on other sites

Takiej żeby Ci się podobał. Jeżeli zaś chodzi o skuteczność tłumienia, to po żadnym nie spodziewaj się cudów, większość hałasu z AEGa nie pochodzi z "lufy", co mógłby wytłumić tłumik, a z gearboxa.

dzieki czyli muszę czekać aż ktoś,coś napisze o tych magazynkac.

 

Następny post napisany w tak niechlujny sposób poleci. Buniek

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Rynek wtórny = kupienie używki. Nie musisz kupować nowego shotguna, możesz poszukać kogoś, kto ma samą kolbę na sprzedaż.

szukałem i znalazłem na airsoft-militaria.pl. tego shotguna w wersji long i pisze ,że dotawa będzie wkrótce Edited by jarek14231
Link to post
Share on other sites

A czytałeś opinie tego sklepu?

 

I gwoli przypomnienia Zdania w języku polskim zaczynamy wielką literą. Stosujemy też znaki diakrytyczne i przestankowe.

Sorki za błędy.Jeśli chodzi o ten sklep to nie mam zastrzeżeń,ponieważ nie raz w nim zamawiałem.Skoro w tym sklepie mossberg 590 Long już się nie pojawi to czy istnieje jakiś inny sklep,które oferują tą replikę ?
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...