Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witam wszystkich


Recommended Posts

Kuba, widzisz, takie mam poglądy i tylko je wyraziłem- mam do tego prawo :) Żeby nie było że ja komuś czegoś zabraniam- to byłoby błędne rozumienie moich intencji. Róbta co chceta, ale bierzta pod uwage ewentualne konsekwencje- i tylko o to apeluję.

 

To nie jest kwestia uczucia, że masz wiertarkę w ręku, bardziej proponowałem poużywać aega w roli karabinu snajperskiego- ot, dla wprawki. ustawiasz na semi i działasz jakkolwiek snajperzy działają. Czy w ogóle pasuje ci leżenie przez całą grę z repliką za dwa-trzy patole nie wystrzeliwszy ani jednej kulki? Czy nie frustruje cie fakt, że po chybionym strzale zasypuje Cie grad kulek i musisz zejść na respawn?

 

Co do użytkowania aega zimą. M16A4 P&J, robiona na 420fps bez wzmocnień gearboxa, szkielet nie zmieniany, li-po 11.1. Szło jak burza, nie zużyłem nawet połowy pojemności baterii. A temperatura była wówczas spokojnie -15.

 

Na koniec muszę przyznać, że porównanie piły z aegiem mnie rozbawiło :D

Link to post
Share on other sites

za 600 + do niej kompletny tuning...

za te l96 zapłacę 900zł , lufa prec kolejne 200-350zł(zależy jaka będzie dostępna),dodatkowe dwa magazynki na CO2 też trochę kosztują, gumki itd. i mam już pod 2000zł i moge z reszte sobie dokupić dobry pokrowiec, jakieś dodatkowe wyposażenie itp.

mogę kupić też replikę za te od razu 2000-2500zł tylko jaką wtedy byście polecili?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...