Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezpieczik RK03 i grzejące się przewody


Recommended Posts

Witam. Mam dosyć śmieszny problem. Niestety pożyczyłem kumplowi replika i wróciła do mnie bez bezpiecznika, bo jej nie dopilnował i ktoś dla żarów ukradł bezpiecznik. Chce kupić nowy z tym, że się na elektryce nie znam i nie wiem ile amperów ma mieć ten bezpiecznik. Sprawdzałem, czy replika ogólnie strzela dlatego złączyłem kabelki na krótko. Replika chwilę strzelała po czym przestała było słychać pykanie silnika a kable, styki baterii i sama bateria była nagrzana. Czy to normalne ? Na replice kolegi cm039 bateria działała normalnie bez nagrzewania.

Link to post
Share on other sites

Miliony tematów na ten temat. Tłok Ci się zablokował w tylnim położeniu i wystarczy odkręcić kosz z silnikiem i podważyć antyreversal, po tej akcji tłok wróci na swoje miejsce. Prosta sprawa, czasami należy wiedzieć coś o swojej replice, szczególnie, że jesteś na Wmasg od 3 lat, bo takie sytuacje często zdarzają się w boju i ludzie panikują oraz niepotrzebnie wysyłają na gware choć naprawa trwa minutkę.... Lepiej spodkładkuj, nasmaruj i problem zniknie i kup mocną batkę.

Edited by Kazik94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...