Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start


Recommended Posts

wytrzymała ewentualne tyranie w błocie.

 

Pewnie, kup prawdziwe AK 47............

 

Skoro "cena średnio się liczy" ale chcesz coś "ze średniej półki" to wkońcu cena się liczy czy nie? Możesz wydać 1000zł + na GP czy tylko 500zł? Określ to dokładnie.

 

Odpowiedz na pytanie, później pogadamy wkońcu na co możesz sobie pozwolić.

Link to post
Share on other sites

Czołem!

Mając 1000 zł budżetu rozglądaj się co najmniej za Evolution Airsoft. Jeszcze lepiej szukać G&P lub KWA(niezniszczalny gearbox). Do tych replik musisz jednak dokupić akumulator i ładowarkę gdyż nie ma ich w zestawie.

 

Ponadto zachęcam do czytania forum. To ogromna skarbnica wiedzy i rozwieje 90% wątpliwości. Korzystaj z tej wiedzy. By ułatwić-w tym wątku są przyklejone poradniki Logana, znajdziesz też wątek "M4-wybór ostateczny". O ile nie masz bana na czytanie to te dwie rzeczy bardzo pomogą. Szukaj w tematach replik elektrycznych, masz tam dużo danych i opinii o produktach.

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Link to post
Share on other sites

Jestem leniwy :icon_biggrin: ale nie chodzi o to,w zeszłym roku czytanie zniechęciło mnie do asg...Ale w tym roku pograłem trochę i mi się spodobało a z doświadczenia wiem że panom ze sklepów nie do końca można ufać przy kupnie sprzętu.Ale wracając do tematu to nie wiem na ile aktualne są te tematy choć przyznaję że nie czytałem.

Edited by Brzuch
Link to post
Share on other sites

Jestem leniwy :icon_biggrin: ale nie chodzi o to,w zeszłym roku czytanie zniechęciło mnie do asg...Ale w tym roku pograłem trochę i mi się spodobało a z doświadczenia wiem że panom ze sklepów nie do końca można ufać przy kupnie sprzętu.Ale wracając do tematu to nie wiem na ile aktualne są te tematy choć przyznaję że nie czytałem.

 

Zaakceptowałeś regulamin zobowiązujący do przeczytania tych tematów, więc gdybyś przeczytał te poradniki oszczędziłbyś sobie pytań, a nam czasu na odpowiadanie po raz enty na to samo ;)

Link to post
Share on other sites

Jak jesteś leniwy to może pomyśl nad zmianą hobby? Tak jak powiedział polskiniko rejestrując się zaakceptowałeś regulamin. Jeśli na następne zadane pytanie odpowiedź będzie znajdywała się w poradniku zamknę ten temat bez mrugnięcia okiem.

Ja mam inny powód do zmiany hobby. Airsoft to nie jest rzecz dla leniwych. Biega się (może snajperzy nie biegają), komary gryzą w zad. Po co marnować kase jak jest się leniwym?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...