Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką kupić replikę sprężynowej broni krótkiej w cenie do 100 zł.


Recommended Posts

Propozycja vvadera to jedyny sprzęt jaki opłaca się brać w kwocie do 100zł (szybka edycja: jeszcze M47 od DE daje radę, ale AGM jest sporo lepszy) jeśli chce się uprawiać prawdziwy airsoft (tj. strzelać do ludzi, a nie nieruchomych tarcz). Jest to shotgun AGM (model 003), występuje w dwóch wersjach - short (bez kolby) i long (z kolbą). Obie wersje mają takie same osiagi. Sprzęt jest naprawdę spoko. Celny i jak na taką cenę ma spory zasięg (skuteczny 30-40 metrów, zależy od konkretnego egzemplarza i strzelca). Spokojnie może konkurować z elektrykami, ale potrzeba innej taktyki walki (tj. jeden, dwa strzały i spylamy bo potem zasypie nas grad kulek).

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Rozumię tą ironię. Nooo iiiiii... można by powiedzieć że jest uzasadniona. Chociaż nie do końca, bo przecież kupiłem replikę sprężynowej broni krótkiej. Ale dlaczego miał bym na tym poprzestać :icon_biggrin:.

A ilu z tu obecnych kupiło tylko jedną replikę. W miarę jedzenia apetyt rośnie hehehee.

Dlatego chce mieć kolejną, tym razem trochę większą.

Rozumię że chodzi o coś takiego, tylko teraz muszę znaleźć sklep w którym uda mi się to kupić.

http://allegro.pl/st...3376830558.html

 

lub wersje long

http://asg.warszawa....g-003,2317.html

tu niestety też nie dostępne

 

Czy ktoś może wie gdzie da się kupić tego shotguna z firmy AGM model 003, najlepiej w wersji - short. Wszystkie sklepy, w których do tej pory udało mi się go "znaleźć", mają pusty stan magazynowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...