Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-01w, stukanie, brak strzału.


Recommended Posts

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem repliki RK-01w (od wczoraj).

 

Nie znam się na mechanice replik, więc pytam was o pomoc.

 

Jako, że wczoraj strzeliłem tylko kilka razy (z 10), to dzisiaj postanowiłem, że wystrzelam sobie magazynek, tak, żeby się zaznajomić z asg. Strzelałem do tarczy, ustawionej na półce, w pokoju.

 

Oddałem kilka strzałów, wszystko było ok, ale musiałem iść, więc wyjąłem magazynek, kuleczki się wysypały, jak to zwykle i oddałem kilka strzałów kontrolnych, żeby zobaczyć czy nie ma jeszcze jakichś kuleczek w środku. Aż w pewnym momencie nacisnąłem spust, ale coś odwróciło moją uwage (nieważne co) i nacisnąłem go tylko do połowy i puściłem. Replika ucichła, przy naciskaniu spustu, stuka w środku, nie strzela.

 

Zmieniałem selektor ognia na różne pozycje (strzelałem z semi) - auto, safe, semi, safe, auto, za każdym razem naciskając spust - ale nic to nie dało. Wyciągnąłem akumulator, był lekko ciepły, teraz leży na łózku.

 

Gościu w sklepie powiedział mi, że bateria ma jakieśtam napięcie (dzięki że mi powiedział że jest albo naładowana bardzo, albo minimalnie) i że mogę postrzelać. Teraz boję się ją naładować (może padła albo co) bo nie wiem czy jej nie przegrzeję.

 

Czytałem trochę na tym forum, że może to być wina tłoka, który usytułówał się w tylnej pozycji, da się to jakoś naprawić bez rozkręcania repliki i innych podobnych akrobacji?

 

Postarałem się napisać dokładnie co się stało, gdyby były jakieś wątpliwości co do tego co zrobiłem, to proszę napisać.

 

Jeśli temat umieściłem w złym dziale, proszę o przeniesienie lub usunięcie go.

Pozdrawiam :icon_wink:

 

Edit: Aha, nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale replika kupiona w Taiwangunie ;D

Edited by Radius
Link to post
Share on other sites

Ok, batka podłączona, podładuję ją tak ok. 30 minut i sprawdzę czy da radę.

 

 

 

Edit: Działa, naprawdę, wielkie dzięki Hawk ;)

 

 

 

Problem rozwiązany.

 

Proszę o zamknięcie tematu i przeniesienie go do kosza.

Edited by Radius
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...