Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SirHawk

Użytkownik
 • Content Count

  1433
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SirHawk

 1. Nieznajomość prawa szkodzi.
 2. Nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek na tym forum wymieniał swoje chociażby inicjały, także wyedytuj swój post, proszę :icon_smile: . Nie wiem, kim jesteś ale wiem, że mnie znasz i chyba nawet mało się kochamy najwidoczniej. Pozwoliłem sobie na złośliwość bo akurat pasowała do tematu, na co odpowiedziałeś ad personam, co zwyczajnie wygląda żałośnie. Otrzymujesz takie wypowiedzi a nie inne bo zwyczajnie cały temat, a w szczególności Twój ostatni post, wyglądają kuriozalnie i nadęto.
 3. To zależy od osoby, generalnie #niemogecipowiedzieć. A nie mogę, bo już nie jestem związany z Vogue.
 4. Czyli 5% będzie wyśmienitą tolerancją. Najwyraźniej muszę wymienić oczy bo miejscówka, którą odkryłem mierzy sobie nie 50 a... 80m +-4m wedle GMaps. I taki też mam zasięg :D.
 5. Panowie, czy Google Maps to wiarygodny dalmierz? Proszę tylko nie brechać :v
 6. No z wiatrówki Złamanej to wiele nie postrzelasz, więc raczej zszedłeś kilka poziomów niżej :D
 7. Szczerze mówiąc, to przydałoby się Ci zajrzeć w słownik czasem, oczy krwawią. Żadna powłoka zmniejszająca tarcie nie wygra z nieporównywalnie twardszym przedmiotem, szkoda drogich luf.
 8. Na razie chyba nad tym fioletowym promykiem pomyślę, aczkolwiek po dotychczasowym doświadczeniu śmiem wątpić, żebym miał jakikolwiek lepszy rezultat uzyskać. Mogę jeszcze kulki 0.25g przetestować z tym, że najpewniej ostro na celności się to odbije.
 9. Mamut, w jaki sposób objawiało Ci się złe dopasowanie dyszy? Jeszcze tak a'propos kulek, pomiędzy 0.43g a 0.3g jest jakieś 1-2 metry zasięgu różnicy, na plus dla lżejszych.
 10. - Prometheus 509mm, fi 6.03mm, standardowy typ - 0.3g 5.95 oraz 0.43g Specna Arms - Podwójnie uszczelniona dysza Protech 25mm Podobno do Aresa powinna być dysza 24.5mm (mam 24.5mm ArmA w zapasie) ale to by chyba na FPS by wpływało. Próbowałem z gumką Madbulla niebieską plus ichni dystanser. Było jeszcze gorzej nie wspominając o katorgach przy wkładaniu tej gumy - praktycznie nie dało się jej wsunąć, tak ciasno wchodziło.
 11. Lambert: - GFG20 - Komora G36 od Aresa - Flat Hop Prometheusa (niebieska) - Dystanser Maple Leaf.
 12. Tak, chodzi o skupienie :D. Spadają jak kamień w wodę, spadek zaczyna się jakieś 3m przed osiągnięciem maksimum, podkręcenie hopa sprawia, że lecą wyżej ale nie dalej.
 13. Wy chociaż macie zasięg, ja mam magiczną barierę 50m, której za cholerę nie mogę przekroczyć. Zarówno na starej Cymie z 412FPS jak i giecie 560fps. Gieta z Promykiem i flat hopem, combo flat Promyka + dystanser Maple Leaf, w komorze Aresa. Kulki 0.3g 5.95 i 0.43g Specna Arms, skupienie w kartkę A4 z odchyleniami przez nieprzebranie kulek. I tu i tu 50m jest granicą, której nie jestem w stanie przebić. Brakuje mi już pomysłów, co by należało zrobić, żeby chociaż te 60m było...
 14. A przecinek między ok a dzięki? Hipokryzja :D.
 15. Jak dasz odpowiednie grzyby to w kilka dni.
 16. Wciśnij ten guzik z przodu okładziny i moooocno w stronę muszki. Ewentualnie zwyczajnie wyłam, to plastik, więc nic się nie stanie. @yahalom, mowa o osłonie szyn, nie szynach :D
 17. Dlatego do strzelania z wiatrówek stosuje się kulochwyty. I osłony antyrykoszetowe hyhy . A
 18. Na pewno? Mi tam wygląda na jedno i to samo z tym, że ganfrajer dowalił marże z tyłka, bo rzadko ludzie kupują bęben.
 19. Jest i Jarmix trzyma się dobrze :). Niestety, gniję we Wrocławiu i w jakim sklepie nie byłem to cały czas albo chińska kupa albo to, co widziałem.
 20. Owszem, TriTac :D. Kilka dni temu macałem też 40 jakąś, też czerniła się, choć nie tak chamsko.
 21. O AO wspomniałem bo owe Hawke je posiada. O ile jest całkiem fajne to zdaje sobie sprawę, że jest średnio użyteczne w ASG i zwiększa cenę. Myślę, że szóstka też starczy na taki dystans, jednak jeśli chodzi o Walthera... Luneta o której wspomniałem to była Walther 4x32 z trzema szynami na tubusie. Ależ to był szit :D. Obraz marny, milimetrowe odchylenie i cały obraz był czarny. Masakra. 400zł psu w zad. Ale regulowany zoom to jednak wolałbym mieć.
×
×
 • Create New...