Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wypadajace z lufy kulki


Recommended Posts

gumke mam czarna systemy a zakladal ja w gunfire ;) nic poza tym na razie nie wymienialem ...

 

moze glupie pytanie ale pierwszy raz rozkrecam moja replike .... czy ten pierscien ktory jest z gumka idzie za gumka? zn. za komora hu?

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

Może ta fotka ci pomoże.

http://www.airsoftre...368_Medium_.JPG

 

Mialem kiedyś podobny problem w M4 P&J. U mnie wymiana gumki rozwiązała problem, ale skoro masz Systeme to faktycznie może jest coś nie tak poskładane jak potrzeba. Spróbuj poszukać na youtube filmu z instruktarzem.

 

Czy problem występuję tylko na auto czy na singlu tez?

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy musze na cos zwrocic szczegolna uwage ale zalozylem gumke jeszcze raz i dalej to samo. Zauwazylem tylko ze jak hop up ustawie odpowiednio to ttzyma kulki w lufie. Jak jest na maxa to wtedy nie strzelam kulkami wcale (zostaja w replice), a jak na min to powtarza sie pusty pierwszy strzal i kulki wypadaja z lufy (obojetnie czy na auto czy single). Jak mam hop up mnoej wiecej posrodku to wszystko dziala normalnie ale tak jakby gumka nie krecila .... pomimo regulowabia lot kulki jest mniej wiecej taki sam ... moze kulki troche mocniej wylatuja ale parabola lotu jest zblizona ...

 

czy to ze wsadzam gumke na sucho (nie mam w domu aktualnie nic do smarowania) moze miec jakis wplyw na jej ulozenie w komorze?

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedna dziwna sprawa .... mianowicie gdy wyjąłem gumkę, to kładąc na niej ( na kołnierzu) kulkę, ta chyba powinna się trzymać a nie wpadać do środka... mam rację? niestety kulka na mojej gumce się nie trzyma ...

 

zna ktoś może dokładną długość systemy czarnej? może mi jej nie wsadzili a ja się morduję ze stokową :icon_smile: ?? ale w dotyku ta którą wkładam do repliki jest bardziej miękka i jest dłuższa ...więc pewnie systema :icon_wink:

Edited by Konte
Link to post
Share on other sites

Założyłeś gumkę HU z kołnierzem do komory która współpracuje tylko z gumkami bez kołnierza, jak założysz stockowa gumkę problem zniknie. Możesz też wymienić komorę HU aby używać czarnej systemy.

Na początek jeszcze sprawdź czarna gumkę Guardera do komory którą teraz masz.

Link to post
Share on other sites

Kiedys tak mialem jak przy wymianie gumki mi dystanser wypadl i nawet nie wiedzialem ze takie cos istnieje.

Sprawdz czy to masz.

 

Jesli masz to,to poprostu wymien gumke.

Ostatnio kupilem zielona GG i mi tak podkrecala w kosmos kulki po 30-40m ze sie nie dalo strzelac. Wymiana na czarna systemke pomogla.

Edited by Karol93
Link to post
Share on other sites

Poskładaj to wszystko do kupy i zrób fotki jak to wygląda po zlorzeniu. Chodzi mi głownie o to jak wygląda komora hopup po zamontowaniu w replice. Zdjęcie od dołu przez otwór magazynka. Zastanawiam się czy dysza lufa wraz z gumka wchodzi wystarczająco głęboko do komory hopup.

Chronowales swoja replikę? Jak wyglądają fps-y? Jaka masz sprężynę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...