Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruszający sie front


Recommended Posts

Dokręca się nie tyle delta ring co tzw. barrel nut - nakrętkę z ząbkami. Najlepszy jest do tego specjalny klucz ale znacznie tańszą opcją jest kupienie klucza do szlifierek. Ja tak robiłem i nie było problemu. Oczywiście żabką też można, aczkolwiek istnieje wtedy ryzyko zniszczenia elementu. Żeby dokręcić barrel nut musisz zdjąć okładziny/szyny - cokolwiek tam masz na replice.

Link to post
Share on other sites

U mnie (M4 SRC) rusza się front w sensie takim, że lufa zewnętrzna 'obraca się' wokół własnej osi o powiedzmy jeden stopień, gdy np. stuknę o coś podstawą muszki. Po przymierzeniu się do strzału widać, że muszka jest krzywo. Ponowne stuknięcie (w drugą stronę) prostuje podstawę muszki.

 

Powinienem zrobić to samo?

Edited by Obi-Wan
Link to post
Share on other sites

U mnie (M4 SRC) rusza się front w sensie takim, że lufa zewnętrzna 'obraca się' wokół własnej osi o powiedzmy jeden stopień, gdy np. stuknę o coś podstawą muszki. Po przymierzeniu się do strzału widać, że muszka jest krzywo. Ponowne stuknięcie (w drugą stronę) prostuje podstawę muszki.

 

Powinienem zrobić to samo?

Zdecyduj się, czy rusza Ci się lufa zewnętrzna, czy tylko podstawa muszki.

Link to post
Share on other sites

Są też inne filmiki, ale dobrze wytłumaczę ci to łopatologicznie.

 

Bierzesz replikę, wybijasz przy muszce 2 piny, w zależności od modelu czasem 3 (pin blokujący rurę gazową, taki mały wielkości imbusa 1, 5), odkręcasz imbus pod muszką, i zdejmujesz dany element. Rura powinna zejść razem z muszką.

 

Składasz w odwrotnej kolejności.

 

Uprzedzając twoje pytania.

 

Rura gazowa nie chce wejść w deltaring?

 

Pod nim jest sprężyna z wycięciem. Musisz ją odpowiednio obrócić, najlepiej wkrętakiem.

 

Lufa dalej lata, mimo dokręcenia?

 

Taśma izolacyjna, lub teflonowa twoim przyjacielem. Owijasz kilka razy lufę, i wciskasz na siłę, po czym dokręcasz.

 

Najlepsze rozwiązanie?

 

Kup 2 piwa i zanieś to komuś, kto się na tym zna.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...