Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Green gaz czy co2?


Recommended Posts

Witam!

 

Tak jak w temacie mam pytanie co jest lepsze green gaz czy co2? Słyszałem że co2 jest lepsze w - temperaturach ale i tak to nie bedzie mialo dla mnie znaczenia.

 

I najważniejsze co wychodzi taniej? Wiecej wystrzelqm z 0.75l GG czy z 20 naboi co 2?

 

Z góry dzięki za info :)

Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie polece STI Duty One, wydaje sie byc fajny, chociaz sam sobie nie kupie. Musze zbierac kase. ^^ Bardzo podobny do tych, co pokazales, z tym ze na co2 i ma malutki magazynek (Plusem jest to, ze dodatkowy kosztuje tylko 35 zl). Z reszta, co ja tu bede pisal, przeciez jestem nowy. Zaraz ktos mnie skrzyczy, ze zielony juz sie bierze za nauczanie, podczas gdy sam sie uczy. Tak czy siak- musisz wiedziec do czego Ci ten pistolet potrzebny, a gdy juz sprecyzujesz kryteria, poszperaj troche po forach, zamiast zakladac tematy typu "Co lepsze: model x czy model y?". Bynajmniej ja zanim sie zalogowalem na forum, tydzien szukalem opinii istniejacych juz na innych forach.

Link to post
Share on other sites

Na greengazie wydajność tych klamek jest mniejsza, i często nawet maga nie opróżnisz.

Mam takie M9 KJW, tyle że kupione na GFC. Na razie magazynki na GGas spisują się bardzo dobrze, w sumie nawet nie odpaliłem jeszcze magów CO2, bo nie miałem takiej potrzeby (może jak przyjdą chłody to się skuszę). Na GGazie spokojnie cały magazynek idzie bez spadku mocy (lato).

Na BB 0,25g celność / skupienie bardzo zadowalające na dystansie 10-20 m ; zasięg skuteczny, czyli taki, że strzelasz i trafiasz w to co celujesz (z nieco mniejszą precyzją oczywiście) ok. 30-40 m. Strzelam z tego do celów tarczowych i wg mnie ten gun daje radę.

Taka podpowiedź, bo może być istotne przy wyborze repliki : wersja z szyną M9 KJW nie pasuje do kabury z tworzywa (IMI Defense), można dopasować, ale wymaga to mechanicznej obróbki kabury od wewnątrz ( upierdliwe i pracochłonne, ale później miodzio ;-) ). Wersja bez szyny, nie wiem czy pasuje, musiałby ktoś napisać, kto sprawdzał lub ma.

Edited by JarekPN
Link to post
Share on other sites

google jest naprawdę pomocne ;-)

 

Link do sklepu GFC : http://gunfire.pl/search.php?filter_producer=1132418804&filter_price=&filter_text=+

ale widzę, że KJW chwilowo wszystkie zostały wykupione.

Przy okazji, KJW Hi-Capa też jest b. fajny, ma węższy chwyt, kwestia co wygodniej się trzyma (i nieco droższy) ; choć ja ostatecznie wybrałem M9 (wybór subiektywny).

 

Kaburę wygooglaj, albo poprzeglądaj sklepy, nie pamiętam w których były dostępne (np. jarmix-militaria.pl - ale też aktualnie brak):

http://jarmix-militaria.pl/p/129/1615/kabura-imi-defense-fab-beretta-92-96-vertec-czarna-na-pas-kydex-kabury-do-broni.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...