Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 SD6 JG , akumulator, ładowarka.


Recommended Posts

Witam 2 lata temu kupiłem sobię mp5 sd6 firmy JG zagrałem nią dwa/trzy razy na asg(turnieju), potem przestałem (problemy osobiste). Ale teraz mogę wrócić. Więc chciałbym spytać jaki akumulator kupić do wspomnianej wyżej repliki zastanawiałem się nad li-po ale nie wiem jak, bym kontrolował ją żeby się nie rozładowała (nigdy takiej baterii nie miałem) no i chcę żeby starczyła mi ona dość na długo. W obecnej chwili posiadam akumulator Ni-MH 1100 mAh 8,4V (mini), a ładowarka już się rozsypała i nie jestem z niej zadowolony w porównaniu z tym co dostałem podczas meczu z tego co pamiętam to jakąś 9,4v ale już więcej nie pamiętam, wiem tylko tyle, że szybkostrzelność o wiele wzrosła. Podsumowując potrzeba mi i akumulator i ładowarki w przyzwoitej cenie na długą zabawę jak i dobrą szybko strzelność.

 

P.S jeszcze jakieś dobre gogle do gry bo mam maskę z siatką i wiem, że mnie drażniła.

Edited by banane
Link to post
Share on other sites

Pakiety lipo przede wszystkim trzeba zmieść w swojej replice więc musisz go dobrać odpowiednio wymiarowo. Bateria 7,4 V lipo powinno dać podobną szybkostrzelność jak bateria nihm 9,6V. Przede wszystkim warto lipo brać ze sklepów rc bo są dużo tańsze niż z asg. Bateria lipo zasługują na szczególną uwagę więc dobrze je przechowywać z zacienionych miejscach i ładować odpowiednimi ładowarkami polecam ci się zapoznać z tematem http://forum.wmasg.pl/topic/19780-pakiety-lipo/

 

Okulary do gry peltro, uvex, bolle, raspecs, MSA

Link to post
Share on other sites

Akumulatory redoxa są dobre, sam użytkuję. Ale pamiętaj o tym żeby sprawdzić dokładnie wymiary. Dbaj o niego, bo ja swój zostawiłem raz w 30* namiocie i mi napęczniał i przestał być zdatny do używania, poczytaj w tamtym temacie jest praktycznie wszystko. Pamiętaj o kupieniu odpowiedniej ładowarki ja osobiście używam e sky.

Link to post
Share on other sites

Wymiary sprawdziłem tylko tam 3mm większe ale to raczej nie powinno przeszkadzać. Ale pytanie czy taka przejściówka nie przeszkadza w tym. Fakt przeczytałem tam dość postów i nie mogłem znaleźć jednego czy takie akumulatory nie mogę korzystać latem jak jest 40c? A co do ładowarki taka starczy http://www.defcon.com.pl/product-pol-6972-Ladowarka-ESky-z-zasilaczem.html czy muszą być te imax czy redox v2

Link to post
Share on other sites

Ładowarka styknie, choć możesz dostać tańsze odpowiedniki redoxa/turnigy/powerbean.

Nie lepiej zamiast przejściówki zmienić sobie wtyczke w replice? Nie dość, że taniej, to jeszcze lepiej na tym wyjdziesz.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

problem jest takie, że nigdy nie wymieniałem przejściówki a nawet nie wiem skąd ją dostać. A jeśli chodzi o tańsze odpowiedniki mógł bym dostać jakąś propozycje? Niby w sklepach modelarskich tak jak czytałem taniej ale najtańsze co znalazłem to właśnie to co wysłałem

Edited by banane
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...