Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolet green gas czy co2 ? (max. 200 zł)


Recommended Posts

Witam

poszukuję dobrej repliki gazowej do 200 zł. Pytanie - ogólnie rzecz biorąc green gas będzie lepszym rozwiązaniem niż CO2 ?

Preferuję m.in. Sig Sauer P226, Beretta m9/92

Uprzedzam, że szukałem na forum i nie udało mi się odnaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Hej,

za 200 zl to nowego DOBREGO pistoletu nie kupisz. Co do uzywanych to raz trafisz na pistolet nawet w dobrym stanie, a raz na takiego co mozna do smieci wyrzucic. Jesli czytales na forum to wiesz ze nowej dobrej klamki na gaz za 200 zl sie nie kupi...Mialem krotko klamke od WE, nawet moge ją polecic koszt uzywanej to ok. 250-300 zl na allegro. Sprzedalem ja po 2 tygodniach bo kupilem colta od TM. Przez ten czas co jej uzywalem nie mialem z nia zadnych problemow. Co do twojego pytania czy lepszy green gaz czy co2 to powiem Ci tak,na co2 ma klamka troche wiencej mocy z tego co wiem, na strzelankach jest latwiej zmienic kapsule niz tachac ze soba butle z gazem, co dla mnie jest wielkim plusem. Ale co jest lepsze to Ci nie powiem, samemu trzeba sie zdecydowac co sie chce. Podobno gaz wychodzi pare groszy taniej gdzies slyszalem, ale jest mniej poręczny na strzelankach.

pozdro

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...