Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakś mały nimh do desert eagle.


Recommended Posts

Poprzedni właściciel mocego desert eagle (cm:121) postanowił że nie będzie na baterie stokową czyli 7,4 500mah i wsadził jakiś inny akumulator, który ja głupi spaliłem bo do za długo ładowałem. Aktualnie szukam jakiegoś małego albo bardzo małego nimh (max wymiary: dł: 9,5cm szer: 1,9-2,0cm wys: 2cm) lub gdzie kupić spowrotem szyny do starej stokowej baterii?

Link to post
Share on other sites

Polecam lipolka 7,4V. Brat przerobił odrobinę elektrykę i wcisneliśmy tam pakiet bodajże 700mAh.

Rof jest cudowny jak na standardowe warunki tej repliki. Ponieważ to lipo to nigdy więcej nie masz problemów z niestrzelaniem na mrozie i niepowtarzalnością strzałów czy brakiem reakcji na spust. Jeśli chcesz to mogę Ci podać wymiary tego lipko i pokazać zdjęcie jak się on mieści pod lufą.

Link to post
Share on other sites

Polecam lipolka 7,4V. Brat przerobił odrobinę elektrykę i wcisneliśmy tam pakiet bodajże 700mAh.

Rof jest cudowny jak na standardowe warunki tej repliki. Ponieważ to lipo to nigdy więcej nie masz problemów z niestrzelaniem na mrozie i niepowtarzalnością strzałów czy brakiem reakcji na spust. Jeśli chcesz to mogę Ci podać wymiary tego lipko i pokazać zdjęcie jak się on mieści pod lufą.

 

mógł byś pokazać te zdjęcia, tak z ciekawości :) a zależało mi na nimh bo w kałachu też mam nimh a kupno lipo oznacza +40 zł do wydatków na nową ładowarkę a i tak mam do kupienia parę bajerów do mojego ak-74

Link to post
Share on other sites

mógł byś pokazać te zdjęcia, tak z ciekawości :icon_smile: a zależało mi na nimh bo w kałachu też mam nimh a kupno lipo oznacza +40 zł do wydatków na nową ładowarkę a i tak mam do kupienia parę bajerów do mojego ak-74

 

Wymiary:

Długość 7cm

Szerokość 2.4cm

Grubość 1.2cm

 

 

85xz.jpg

........................................................

bj4b.jpg

 

Pakiecik jak widac obrany z owijki mieści się idealnie niemal na styk pod chwytem. Nie wiem jaka to dokładnie pojemność. Oceniam na oko, że w przedziale 400mAh do 600mAh. Coś w podobie do tego:

http://allegro.pl/turnigy-nanotech-2s-460mah-25-40c-li-po-heli-asg-i3516534757.html

 

To również turnigy z tą różnicą, że mój to zwykły niebieski 10C/15C. Rof w granicach 18-20, czasami nawet za dużo żeby magazynek podawał wszystkie kulki ale to też zależy od ich jakości :icon_smile: Ponieważ pistolet ma mało fpsów i nie używa się go zbyt dużo z powodzeniem taka bateria wystarcza na długi czas.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...