Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]"Plaster miodu" - gdzie kupić??


Recommended Posts

Witam.

Jako, że zapomniałem fachowej nazwy, nie mogę znaleźć tego w goglach, ani na forum (jeśli gdzieś jest). Dodam, że szukałem pisma w którym ona (jej opis) była, przez jakiś tydzień, zanim to napisałem.

Rozchodzi mi się o nakładkę maskującą na lunetę typu "plaster miodu". Gdzie można coś takiego kupić? Nie żeby była mi niezbędna, ale chciałbym ją mieć tak dla klimatu.

Link to post
Share on other sites

Nie no, bez przesady. Lunety oczywiście nie mam zamiaru kupować do celów ASG, ale sama nakładka to chyba tylko odpowiednio odlany kawałek gumy. Na moje oko cena nie powinna przekroczyć 100zł. No chyba, że jest z supernowoczesnego tworzywa stosowanego w klozetach na promach kosmicznych :) .

Link to post
Share on other sites

W Strzal (3/2005) pisali, że jest z jakiegoś tworzywa w pełni matowego i nie odbijającego światła. I choćby to była zwykła guma, to użycie takich haseł marketingowych pozwala się domyślać, że cena tego może grubo przekroczyć 100 zł. Pamiętaj, że cena to w niewielkim stopniu wartość towaru. To marketing, reklama, promocja... :)

 

Edit: :Przedstawicielem wojskowej linii produktów Zeiss na Polskę jest firma IMS Griffin sp. z o. o. ze Szczecina."

Ale na ich strnie nic nie ma. Można próbować dzwonić.

Link to post
Share on other sites

Widac ze nikt z was nawet nie wie jak to sie znaywa.

 

A nazywa sie to KillFlash i pod taka nazwa powinienes szukac tego produktu. Raczej ciezko ci to bedzie w polsce znalesc. szukaj na google.de albo na ebay-u. Pozdro

 

ceny szacunja sie w przedziale od 15$ do 50$

 

wasz mistrz yoda_ver_asg :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Proszę bardzo.

 

Tutaj jeszcze w fazie malowania na czarny mat. Osadzenie na soczewce(tubusie) na wcisk. Finalnych fotek narazie brak, moge jedynie powiedzieć że: -wygląda to naprawde drapieżnie na optyce (u mnie 2-6x28); -siatka nie przeszkadza w obserwacji celu; -swojego rodzaju daszek daje miły dla soczewki cień- brak kłopotów z celowaniem "pod słońce, na dodatek maskowanie na lunecie może być nasunięte dosyć daleko bez możliwości zasłonięcia soczewki.

 

img29691my.th.jpgimg29707mw.th.jpgimg29724rk.th.jpg

 

Koszt? 0 zł.

 

Pozdrawiam

 

[Widziałeś taki przycisk "Zmień"?]

[Pierdyliard razy]

Link to post
Share on other sites

Otóż znalezienie takiej siateczki to nie lada osiągnięcie- ja zepsułem przybornik do długopisów wykonany z takiej właśnie siatki (można również znaleźć śmietniczki z takiego czegoś- jednak tej siatki trzeba niewiele a taki śmietnik to spory koszt, przybornik wyjdzie taniej). Tuba to rurka pcv, czarny mat sponsorowany przez Montanę. Polecam pomacać w następny weekend.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tylko w takim wykonaniu siatka nie bedzie (w pełni) spełniała funkcji ochrony przed odblaskami. Plaster miodu ma grubość kilku mm, dzięki czemu patrząc już lekko z boku nie widzisz soczewki. W Twoim przypadku zakres kątów, z których będzie ją widać (a co za tym idzie będzie możliwy odblask) będzie znacząco większy.

Link to post
Share on other sites

nie potrzeba było psuc przybornikach taką siatke mozna dostac na allegro jak i w kazdym sklepie ze spoilerami lub szeroko mojętym tuningiem motoryzacyjnym :wink:

 

co do plastra miodu to nie jestem pewien na 100 % ale widzilame cosik w dziale z filtrami do wody itp - przy okazji sprawdzę

 

Pozdrawiam

Milo

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...