Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szczelony silnik CM.030


Recommended Posts

Witam!

Właśnie rozłożyłem mojego glocka gdyż po zaimplementowaniu nowej bateri li-po nie chciał zapalić a niestety na starym ale dobrym ni-mh'u też nie. Po oględzinach stwierdzam że nie da sie uratować silnika.

 

Z tego co przeczytałem z polecenia wujka G. dowiedziałem sie że wystarczy wymiana na nowy co mnie jednak nie satysfakcjonuje.

 

Czy ktoś ma jakieś informaje o kompatybilności jekiegoś nieco lepszego silnika?

Jeśli nie to gdzie mogę dostać podobny?

 

 

p.s.

Generalnie jeśli sie nie uda nic ustalić a ktoś ma resztki glocków to chętnie nabędę silnik może dwa.

Link to post
Share on other sites

dlaczego uważasz że nie da się odratować silnika? oderwane blaszki,wypalone szczotki czy spalone uzwojenie?

 

edit:

na oko [nie rozbierałem repliki tylko mierzyłem przez otwór w cm.122-gb ten sam] wychodzi mi że taki może pasować http://www.graupner.de/en/products/5c5b118e-afc6-4ee2-b03a-c3f2e91947c1/3306/product.aspx

ale wymierz sobie i napisz tutaj czy spasuje

Edited by mk8539020
Link to post
Share on other sites

Nie do odratowania bo się spaliło uzwojenie(capi jak...) i uszkodziłem jedną szczotkę.

 

Sprawdziłem wymiary i pasowałby idealnie, dałoby sie doszlifować wał ale jedynie martwi mnie to że oryginalnie jest tzw. D ale chyba pilnik da rade.

 

Pisze że nie ma ale spróbuje coś ściągnąć przez dealera, nabliżej akurat mam w Bytomu.

 

 

Dla potomnych: http://www.graupner.de/en/service/dealer-search.aspx

Edited by AKTG
Link to post
Share on other sites

Możecie mi mówić dużo ale i tak skończyłem tylko liceum więc parametry techniczne do mnie nie przemawiają.

 

Jedyne co byłbym w stanie założyć to to że ten z mniejszymi obrotami i większym napięciem jest mocniejszy, czyż nie?

 

W takim razie będę musiał napisać jeszcze raz do mojego deaera.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Potwierdzam że silnik Graupner SPEED 300 7,2V jest odpowiedni i działa prwaidłowo. Polecam.

 

Jeszcze jedna podpowiedź, jak tylko go wyciągniecie z pudełka podłączcie do niego prąd tak żeby sobie pochodził przez chwilę, szczotki muszą się dotrzeć bez obciążenia.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...