Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKTG

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, zorganizowałem sobie ostatnio udziwnionego glocka pt. Dragonfly(wygrał konkurencje z glockiem WE tylko światłowodowymi przyrządami celowniczymi). Zaraz po wyjęciu z pudełka i pierwszych strzałach wiedziałem że wtopiłem. Zwracam się głównie do serwisantów bo mają najwięcej sprawdzonych metod. Primo replika nie ma kopa i przy strzelaniu na sucho zamek nie zostaje w tyle. Po rozebraniu zamka na części pierwsze stwierdziłem bardzo niską jakość cylindra i uszczelki tłoka, zawory wylotowe w magach też są słabe. I tu pojawia się pytanie co wstawić na ich miejsce? Cylinder Guardera za 55zł? Głowice tłoka Poseidon Ice breaker 14mm(wydaje mi się że nie wejdzie bo stockowy cylinder ma jak byk 13,5)? Czy lepiej cały zestaw z jakiegoś martwego WE? Może ktoś ma do sprzedania układ z TM? Sądząc po zdjęciach i zapewnieniach że konstrukcja jest oparta na TM zastanawiam się nad ściągnięciem za czyimś pośrednictwem części z 5KU ale to w "ostateczności". Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź. AKTG
 2. Test papierka wychodzi bez zarzutu. Na wszystkich kulkach łącznie z 0,40 jest to samo. Co najciekawsze najlepiej zachowują sie 0,20 G&G. Cylinder jest 0, perforowany 10mm od końca w celu uniknięcia chmury, to było moje pierwsze podejrzenie. Rozważałem zamiane na dłuższego promyka ale szybciej było dziurknąć cylinder. Lufe mam oczywiście czystą, nie chce mieć nigerka(if u know what i mean :)
 3. Witam! Mam problem ze skupieniem pod koniec toru lotu kulki, po 50m kulki zaczynają latać we wszystkie strony. Replika ma 460fps, lufe 509 Prometheus, świeżą zieloną gumkę G&G(wcześniej czarny Ultimate i to samo) i strzela 0,28 też G&G. Zastanawiam sie czy lufa się zużyła bo kupiłem użuwaną tak też nie można ustalić przebiegu, u mnie góra 10.000 kulek. Kiedyś udawało mi się trafiać z odległości 70m więc martwi mnie ten spadek skuteczności. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam AKTG
 4. Nie mam pojęcia, póki nowy i ma plomby odeślij na gwarancje. Może usterka fabryczna.
 5. Teoretycznie odchylasz sprężynkę i wsuwasz tak jak powinno być.
 6. Jeżeli ten ak jest od boiy do do wyciągnięcia gb trzeba ze 3 ruchy i śróbkę z chwytu. Patenty są dwa, drugi gb albo ten system. W jednym tachasz gb a w drugim sprężynę(przy wymianie na miejscu). Pomysł nie jest zły ale jest ten problem że szkielet np aresa z g36 za chiny nie pasuje do niczego innego. Natomiast szkielet boiy nie wytrzyma m140 na dłuższą mete. Teoretycznie można sobie zrobić to na własną ręke wycinając to i owo ale proponuje najpierw poćwiczyć na czymś tanim.
 7. Jeśli chodzi o krzwki to ja je delikatnie butaprenem traktuje i jak założę to chodziło ciężej ale znika ten problem o którym piszesz.
 8. Daj ją najbliższemu serwisantowi albo komukolwiek kto umie rozkładać repliki i albo niech dokręci co trzeba albo niech potraktuje go nieco butaprenem.
 9. Witam! Nie znalazłem wystarczającej odpowiedzi na forum. Pytanie jak wyżej, przy czym chciałem zapytać o szybki w wyższej klasie masek, np Emipire. Ktoś wie coś o wytrzymałości na strzały a'la cqb przy dużych fps? Wiem że są one podwójne i nie parują ale czy nie są przez to słabsze? Pozdro i dzięki za odpowiedzi.
 10. Skoro iskry to albo sie docierał, ale mi sie nigdy nie zdarzyło mieć fajerwerków, albo jest spalony. Replika nowa czy z którejś ręki?
 11. Jeśli sie na czymś uczysz to się traci pieniądze w postaci nowych części, nie kupuj drogich, tyle ode mnie. Żeby nie robić zamieszania na forum napisz mi PW z dokładnym dziennikiem postępów.
 12. Osobiście nie jestem za tym żeby uczyć zielonych naprawy repliki na forum, jak chcesz czegoś się nauczyć to google czeka, jeśli nie znajdź serwisanta w okolicy i go pomęcz. W razie czego podaj miasto.
 13. Moim zdaniem regulacja wysokości silnika to czynność zdecydowanie subiektywna. Generalnie dążymy aby GB chodził jak najciszej i nic nie chrobotało ani nie wyło. Ja ustawiam silnik na końcu(o ile jest taka potrzeba), razem z pirewszymi przestrzelaniami GB.
 14. Jeśli Twoje miasto to ten Radzionków co myśle to możemy się spotkać a wtedy ci powiem w czym problem.
×
×
 • Create New...