Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoczęcie przygodny z ASG


Recommended Posts

Hmm, osobiście doradzam dołożenie 30 zł i kupno G36 z dboys.

 

Co do SPECS'ów, sam używam, ale nie są to okulary z atestami jakie mają okularki do ASG, i robisz to tylko na własną odpowiedzialność. Z okularków które podałeś lepiej weź Uvexy I-vo. Po prostu jakoś bardziej im ufam. Na razie akumulator i ładowarkę zostaw, ale musisz nastawić się, że akumulator Li-Po oraz porządna ładowarka prawdopodobnie będzie twoim następnym wydatkiem.

 

W twoim budżecie, polecam z miejsca kupić gumkę hop up i możesz się strzelać!

Link to post
Share on other sites

W ivo możesz zmieniać szybki, więc moim zdaniem są sensowniejsze.

Z repliką poprę Forta. Bojowska gieta będzie bardziej podatna na tuning w przyszłości.

Baterię zostaw, ale kup ładowarkę mikroprocesorową (polecę imaxa albo turingy)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za konkretną odpowiedź. Wezmę replikę z boyia, wezmę w Krakowskim krakmanie, bo mam na miejscu. Czyli mam rozumieć że na stocowej batce też da radę grać jak ładuje się ją pożądną ładowarką ? Na jedno granie 4h wystarczy ? (wiem że to od wystrzelonych kulasów, na początku pewnie będzie ciężki palec)

Link to post
Share on other sites

Zdziwisz się jak już zaczniesz grać jakie to głośne jest i lepiej nie strzelać w ogóle niż po jednej czy seria niepewną kuleczek.

Gracze moda DayZ to bardzo dobrze rozumieją.

 

Taa....

To ty się zdziwisz, jak przy wymianie ognia już pięciu replik na niewielkim terenie będziemy niedosłyszalni. On na pewno będzie miał ciężki palec, ale będzie miał też tylko jeden magazynek. To go nauczy szanowania kulek.

 

To czy ci starczy, zależy od gry, ilości graczy, a nawet temperatury powietrza (właśnie w największej mierze od tego :icon_razz2: ). Czasami na strzelankach nawet nie ma okazji do naciśnięcia spustu, a zabawa jest przednia, a czasem wystrzelasz wszystkie kulki i nie jesteś usatysfakcjonowany. Ja jadąc na stockowej chińskiej baterii, martwiłem się bardziej o ilość kulek w magazynkach, niż to czy bateria wytrzyma. Na strzelance zawsze ktoś ma zapasową baterię.

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

Na strzelance zawsze ktoś ma zapasową baterię.

Dziwne, u mnie jakoś nie zawsze się znajdzie zapasowa bateria, ale mniejsza o to.

Przez prawie dwa lata katowałem FIrefoxa NiMH 1500mAh i tylko raz mi się rozładował na strzelance (była zima, około -10 stopni). Co prawda nie były to jakieś mega długie zloty, a raczej małe strzelanki. Pewnie do tej pory bym się cieszył tą batką gdyby nie to, że zdechła. Myślę, że zabił ją chiński stockowy prostownik bo na pewno jej nie przeładowałem, a po pełnym ładowaniu replika nie oddała nawet jednego strzału. W każdym razie, większym problemem pewnie będzie ilość kulek w magazynku (i brak zapasowych magów) niż sama batka.

Link to post
Share on other sites

Na strzelance zawsze ktoś ma zapasową baterię.

 

No, zależy od środowiska. U mnie na "niedzielnych", potrafią dotrzeć delikwenci z trzema tak na wszelki wypadek.

 

Z tym zestawem możesz zaczynać. Powodzenia! Już chyba wyczerpaliśmy twoją pulę pytań ;).

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc. Już mam w łapkach swoje g36 z Boyi, powiem jedno.... ZAJEBIŚCIE - wygląda, leży w łapkach, strzela, jest głośne (tak, mi się to podoba) i EBB robi wrażenie...

 

kupiłem replikę + kulasy 0,23 bo nie było 0,25 innych niż fluorescencyjne - a takich nie chciałem.

 

Strzelałem przed chwilą na odległość ok 30-35m i kilki lecą tam gdzie celuję, wiadomo - jest jakiś tam rozrzut, ale idą jak po sznurku.

 

W niedzielę rozdziewiczenie !

 

Następny zakup to ładowarka, kolimator i dodatkowa batka, tak na wszelki wypadek.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. MOŻNA ZAMKNĄĆ

Edited by Enemy_Killed
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...