Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G19 Green Gas


Recommended Posts

No więc zamówiłem powyższego glocka i pełne wyposażenie do niego. Niestety, dowiedziałem się iż gaz dojdzie nieco później, więc nasuwa się pytanko - jaką moc osiąga strzał bez niego, oraz czy jest to generalnie możliwe. Drugie pytanko - ile mam go władować, gdy mi już przyślą - nie chcę nic schrzanić.

Edited by Cooper
Link to post
Share on other sites

Trochę odświeżając, dziś doszło wszystko. Ładowałem gazu 2-4 sekundy jednakże na marny czas to starczało - jeden, ewentualnie z kawałkiem drugiego magazynka(20 kulek). Gdy próbowałem trochę dłużej, gaz cały czas się przelewał wciąż lecz miałem uczucie że jest go ponad miarę. Do ilu sekund można ładować tak 'na styk' i na ile mi to starczy oddania strzałów?

Link to post
Share on other sites

Jedno załadowanie gazem w sprzyjających warunkach powinno starczyć na dwa magi kulek. Półtora maga to standard. Oczywiście ilość wystrzelonych kulek zależy od wielu czynników (np temperatury, ciśnienia w butli, jakości i marki gazu)

Ładuj gaz 2-3 razy po 3-4 sekundy.

Link to post
Share on other sites

W to miejsce uderza zbijak uwalniając porcję gazu podczas strzału. Owszem można w ten sposób opróżniać magazynki ale może to skutkować zamrożeniem i zniszczeniem uszczelek.

Odpowiedzi na kolejne pytania dotyczące eksploatacji replik gazowych znajdziesz w dziale dotyczącym replik gazowych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...