Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki uchwyt zawieszenia do KJW M4


Recommended Posts

Witam. Szukałem lecz nie znalazłem, może pod złymi hasłami szukam.

 

Posiadam M4 CQBR od KJW Tanio Koba. Kupiłem ją używaną, sęk w tym (co dla mnie ma duże znaczenie), że karabinek nie posiada uchwytu zawieszenia przy podstawie kolby. Mam jednopunktowe zawieszenie i zaczepianie go o końcówke kolby jest zupełnie niepraktyczne.

 

Szukałem różnych takich uchwytów, ale porównując je ze swoim (tutaj jest ta część, ale bez "uszek" na zaczep paska), to kompletnie nie będą one pasować. Mają inne kształty i ryciny.

 

Skąd dorwać uchwyt do tej repliki? Szukałem w Polsce i za granicą, ale nigdzie nie mogę takowego upolować.

Link to post
Share on other sites

Primo: mój nie ma, może poprzedni właściciel przepił albo zjadł z bigosem

Secundo: nie mam instrukcji obsługi

"Trzecio" :D : jesteś w stanie mi wskazać skąd to od nich zamówić, bo nie mogę znaleźć dystrybutora, ani nic takiego? Może ktoś z was ma też tę replikę wraz z instrukcją i jest mi w stanie podać ten numer?

Link to post
Share on other sites

@Obi-Wan No właśnie nie będzie chyba pasować, szukałem właśnie takiego jakiegokolwiek bo tak naprawde nie potrzebuję cudów (jak mi uchwyt za 20zł pęknie nawet po roku to żaden płacz kupować nowy) ale niestety tutaj on inaczej siedzi + na szczerbinkach tego uchwytu trzyma się kolba (w sensie żeby się nie obracała)... Jak mi sie uda to go dziś zdemontuje i wrzuce zdjęcie jak to wygląda, on ma jeszcze taką wypustkę i wogóle jest inny niż te wszystkie, jakie mi się udało znaleźć.

 

Porównywałem z wersjami do GBB i do AEG i są zupełnie inne, stąd ten wątek. Myślałem nawet nad jakąś samoróbą, defacto zależy mi tylko żeby to działało ale sie zastanawiam co. Może znacie poprostu jakiś jebitny klej do metalu, który wytrzyma takie obciążenia xD ?? wytne blaszke z kątownika, rozwierce jope i w dupie :icon_biggrin: byle się dało zapiąć pasek.

 

EDIT:

 

Ok udało mi się zdobyć.

 

Dla potomnych, którzy mogą w przyszłości odnaleźć ten temat mając ten sam problem:

 

Numer części: 51-CQB

Producent: KJ WORKS

Źródło: http://www.kjworks.com.tw/

Wysyłka: Poczta

Koszt z wysyłką: 10USD (na dzień 16 Października 2013)

 

Napisałem do nich maila, ustaliłem która to część, poszło gładko. Za wysyłke pocztą chcą 3 dolary, więc kwota jest śmieszna nawet na przyszłość gdybym potrzebował coś na wymianę, co się popsuje. Zorientuję się też jak wygląda sprawa magazynków itp.

 

Dzięki za sugestie i pomoc, over and out.

Link to post
Share on other sites

fajnie, że znalazłeś ale z jedną rzeczą się nie do końca zgadzam, jak Ci uchwyt do 1 punktu pęknie to Ci raczej replika glebnie co takie przyjemne być nie musi ;) coś jak opony w samochodzie, tańsze od silnika a awaria w trasie dużo bardziej niebezpieczna

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...