Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

z tym to gorzej bedzie :? Dziś byłem w trzech 'metalowych' sklepach i w dużym centrum budowlanym, lecz nigdzie nie mają rur :cry: jeden gość kazał iść mi do warsztatu gdzie naprawiają lodówki :lol: - rzeczywiście w lodówkach są tam z tyłu rurki którymi sobie chyba freon wędruje :lol: Jutro przejde sie na złomowisko, na pewno coś bedą mieli 8) ciekawe tylko czy to bedzie 6mm ;/

Link to post
Share on other sites

To ja zapytam, że tak się niefortunnie wyrażę, z grubej rury:

Jakiej grubości ścianki mają zazwyczaj rury o wewnętrznej średnicy 20-22 mm? Uda mi się gdzieś kupić cienkościenne, np. miedziane? Bo potrzebne mi są do mojego tuningowego projektu... Mam nadzieję, że trafię odpowiednie w lokalnym sklepie z hydrauliką.

 

I, gdybym również mógł prosić o podpowiedź, gdzie mogę kupić elastyczne rurki, np. gumowe lub igelitowe, o wewnętrznej średnicy 6mm? Takie na prostą gumkę do trzymania kulki i stały hop-up.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Wiele osób narzeka na celność M4a1 R.I.S. BOYI. Mają rację. ale wstawiłem odpowiedniej długości lufę alu. 5.9999 mm :!: i wali jak dobry well!!! Z 20 m do tarczy żelowej 15x20 cm. Polecam

 

[ Dodano: 05 Sty 2006 10:50 ]

A jeszcze propo luf. Wegłóg obliczeń ma być lufa 18.99 cm. Co się stanie, jeżeli awiększę do 22 cm? :?:

Link to post
Share on other sites

Hmmm... może ja jestem jakiś dziwny, ale dla mnie wielkości setnych milimetra są po prostu abstrakcyjne :D i wykraczają poza moją wyobraźnie, a tu kolega macgyver mówi o dziecięciotyięcznych częściach milimetra!

 

Moim zdaniem wielkość tej wartości jest osiągalna w laboratoriach, używając bardzo zaawansowanych technologii... jeśli nie mam racji proszę o poprawienie.

 

Mam jeszcze pytanie: czym Ty to mierzyłeś? Jeśli powiesz, że suwmiarką to radzę zmienić nick na tym forum :P

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...