Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Agm 003 kulki wpadają do środka.


Recommended Posts

Da się. Sam go dorabiałem. Musisz znaleźć kawałek plastiku (metal też sie pewnie nada) i go obrobić np. papierem ściernym - ja tak zrobiłem. Miałem zabawkowego Scorpiona od DE (kupiony w hurtowni zabawek, koszt to jakieś 20zł, ale to było ze 3, 4 lata temu) i w jego wnętrzu była część, która wymagała niewielkiej obróbki (obcięcie "skrzydełek" po bokach i zeszlifowanie czubka tak by pasował do komory HU). Pewnie jak poszperasz po domu to znajdziesz jakieś niepotrzebne plastiki, może coś da się przerobić.

Podpowiem Ci, że czubek słupka powinien być lekko zaokrąglony. Dysza cylindra musi go wypychać z komory - jeśli słupek będzie "równy" u góry to dysza po prostu w niego uderzy. Jak się zrobi odpowiedni skos lub zaokrąglenie to dysza go wypchnie. Na podobnej zasadzie działa system zwalniania magazynka - wciskasz przycisk, a on naciska na wihajster (ten, który blokuje maga) i go wciska do wnętrza repliki.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja wszystko składam dobrze- ten "grzybek" jest, sprężynka jest, wszystko dobrze włożone i coś się dzieje... kulki nie wpadają, ale też nie strzelają... Tematy o replic przeczytałem, ale nie wiem co mam z tym zrobić...Jeśli ktoś coś wie na ten temat, proszę napisać, będę wdzięczny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam ponownie. Mam kolejny problem. Kupiłem drugiego shotguna i po kilkunastu/ kilkudziesięciu strzałach kulka wpadła do środka... Wiem oczywiście jak sobie z tym poradzić, ale jako, że replika przyszła mi dzisiaj zastanawiam się czy nie obejmie tego gwarancja rozruchowa. Po prostu nie chce mi się z tym rozkładaniem (jest ono trochę problematyczne ze względu na sprężynę) za przeproszeniem pieprzyć. Pozdrawiam :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...