Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-02 - kilka pytań :)


Recommended Posts

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem wymienionego w temacie kałaszka od boya, ale nurtuje mnie pare kwestii i chcialbym by ktos mnie oświecił :icon_biggrin:

 

1. W gnieździe magazynka znajdują się dwa kabelki od gearboxa, nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to że magazynek jakby "przygniata" te kable. Mam też wrażenie że właśnie przez nie magazynek ciężko blokuje się w gnieździe - nie zatrzaskuje sie samoczynnie tylko musze ręcznie dociskać zatrzask :/ Z magazynkiem jakoś daje rade to zniesc, ale czy to normalne że kable przechodzą przez to miejsce? i czy od nacisku maga nie ulegną uszkodzeniu? a jeśli tak, to czy jest możliwość ich przełożenia? bo jest tam bardzo mało miejsca a pozatym wchodzą do gb tuż obok - próbowałem je "wcisnąć" ale nie chcą się schować w szczelinie między komorą hu a gb :/

 

2. Czy jest sens wymieniania komory hop up na metalową?

3. Czy mogę bezpiecznie podłączyć baterię lipo 11,1v i strzelać na niej? nie popali silnika/kabli ?

4. Lepszy będzie kolimator otwarty czy zamknięty?

5. No i jeszcze sprawa z magazynkami; docelowo nie chce korzystać z "grzechotki" tylko przerzucić się na lowy/midy, nie interesują mnie jednak blaszane "banany" od Ak47 tylko te od 74, znalazłem lowy ale jeden kosztuje 60 zł :/ dlatego zainteresowały mnie midy, o dokładnie te;

http://www.taiwangun.com/mid-cap-do-ak74-cm-150-kulek nie będą się zacinać? jak w ich wytrzymałością ?

Ostatnie pytanko; czy "magazynowanie" repliki w nieogrzewanym pomieszczeniu (działka) przez dłuższy czas mocno jej zaszkodzi?

 

Z góry dzięki za pomoc :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

1. Da radę to przełożyć.

2. Wystarczy uszczelnić taśmą teflonową plastikową komorę. Jeśli już wymieniać to nie na półśrodki typu chińczyki tylko markowy sprzęt.

3. Nie, bez tuningu szybko się to posypie.

4. Otwarty mniej ogranicza pole widzenia (nie widzisz tylko rzeczy znajdujących się za cienką blaszką otaczającą szkło od kolimatora(, niestety otwarty koli nie radzi sobie w słoneczne dni, plamka jest niewidoczna. Kompromisem między zamkniętym, a otwartym może być EOTech.

5. Są ok.

6. Proponowałbym znaleźć bardziej przytulne miejsce, to nadal tylko zabawka, a nie prawdziwa broń.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...