Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

złe dobrego początki


Recommended Posts

Widzę, że kolega przez to całe zainteresowanie asg humor stracił, a wiadomo że chodzi o dobrą zabawę i czas spędzany ze znajomymi, pomimo tego proszę o podpowiedz co wybrać? pozdrawiam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem moją łamaną,zmyśloną góralszczyzną ;)

Link to post
Share on other sites

Niskie loty ale co tam;) Pomimo tego że jestem starym h** to wiadomo, na początek nie chcę atakować z górnej półki, zdobędę trochę expa ale to z czasem;>, rodzinka już jest, druga córcia 2 miesiące, trza oszczędzać ciężko zarobione myljony;), więc początek taki a nie inny,pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

SzMoCny, radziłbym MP5PDW jest wyposażony w kolbę, ma nieco wydłużoną lufę, co pozwoli na zamontowanie tłumika dźwięku, gdybyś miał taki kaprys. To najtańsza obecnie na rynku, warta polecenia replika elektryczna.

Pamiętaj o:

1. Dobrej ochronie oczu.

2. Stosowaniu dobrych kulek, to ważne nie tylko przy lufach precyzyjnych, dobrej jakości kulka zapewnia stabilność toru lotu i dobre skupienie (ważne przy krótkich lufach).

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Wrecz przeciwnie, humor dopisuje. Zart natomiast niskich lotow :icon_smile:

 

mezo.jpg

 

A co do tymatu to ci powim ze Ci dobze arynd godo, bier dziecko Galaxego i si ni wahoj. Jo co prowda ni mom ale kolega mo i se chwoli i pedo ze nawet cosik 400 fps w nim mo a nizniscalny jest. Jak godojo scecińscy gorole za te cene ino mp5 Galaxy hej!

Edited by Herod
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...