Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 brak reakcji na spust po oddaniu strzału.


Recommended Posts

Witam !!

 

Podczas niedzielnej wymiany kompozytu strzelałem semi/auto, nagle po przełączeniu z auto na semi i oddaniu strzału replika zamilkła, całkowity brak reakcji na spust i na semi i na auto, nawet nie słychać takiego charakterystycznego kliknięcia jak naciśnie się na spust, jakby spust został w tylnym położeniu,

 

Bezpiecznik jest dobry, silnik, kable i styki też, sprężynka spustu też dobrze jest założona.

 

Co najdziwniejsze po rozebraniu gearboxa i oględzinach stwierdziłem ze wszystko jest ok. Po skręceniu problem się powtarza na auto strzela normalnie, a gdy przełączę selektor na semi i oddam strzał jest to samo, czyli brak jakiejkolwiek reakcji, tak jakby w replice nie było baterii oraz spust jest jakby na wciśnięciu.

 

Replika to m4 firmy src, wymieniłem w niej tylko tłok reszta gearboxa to stock. Do tej pory nie było z nią problemów.

 

 

Byłbym wdzięczny za jakakolwiek pomoc.

Pozdrawiam Mateo

Edited by fifla12
Link to post
Share on other sites

A tak z ciekawości używasz pakietu z ogniw Nimh czy może Lipo?

 

Najpierw używałem Nimh Firefoxa 9,6 2000mah i wtedy to się stało teraz uzywam Lipo Redox 11,1 1400mah i strzelam tylko na auto.

 

 

falloutpl

Dzięki za info rozłożę gearbox i sprawdzę czy to jest rzeczywiście to

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...