Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką wybrać budżetową replikę na początek


Recommended Posts

Witam kolegów serdecznie.Mam pytania odnośnie replik,chciałbym zakupić jakąś replikę/coś co to przypomina do 400-420 zł.Słyszałem ,że JG są stosunkowo fajne jakościowo do ceny,więc coś może z tego,a może jakaś cyma ? Chciałbym was prosić o jakąś poradę na ten temat.Przeglądałem WGC i innej wschodnie strony ,ale sam niemogę zdecydować co by mogło być odpowiednie.Najlepiej ,żeby miał szynę RIS,RAS itd. bo mam fajny kolimatorek od wiatrówki w domu.

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Mity o tanich m4 chyba nigdy nie zostana obalone, a szkoda.

Może i szkoda, ale jakoś te eMki chyba nie chcą obalać tych mitów. Na przynajmniej trzy eMki jakie były/są u nas w ekipie chyba tylko jedna (G&G więc raczej nietania) sprawiała, że właściciel był z niej zadowolony (był bo zdaje się, że pare dni temu sprzedał ją, ale nie dlatego, że była zła - chciał czegoś lżejszego niż M16). Mieliśmy też zdaje się PeJota i z niej właściciel nie był zadowolony. Mamy ICSa i kolega się zastanawia nad zmianą bo też jakieś problemy ma. Nie chce tu spisywać na straty całych marek (bo za małe doświadczenia z eMkami miałem), ale jak mam wybierać tylko między moją Cymą 028 za circa 400zł, a eMką za około 600zł to wybiorę moją Cymę. Strzela to to może i gorzej od tych eMek, ale strzela. Dobre kulki, dobra gumka, naładowana batka i mogę walczyć.

A wolę pojechać na strzelankę i nikokogo nie trafić, ale coś pobiegać, postrzelać (nawet niecelnie) niż siedzieć na respie i kombinować co się stało w replice lub szukać jakiejś zapasowej repliki.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz solidną emke za małe pieniądze to weź PJ/CYMA/JG. Mity o tanich m4 chyba nigdy nie zostana obalone, a szkoda.

 

Widzialem i macalem no i porownywalem ... emki cymy i jg kryja sie przy emkach Specna arms dwa razy. Podobne pieniadze a jakosc wykonania o wiele lepsza. Praktycznie wymiana gumki wydtarczy ( ja zmienilem jeszcze kilka rzeczy ;))

Link to post
Share on other sites

Rozumiem ze macales i strzelales i z g&g i ze specny??? Ja oba guny ogladalem (jeden mam) i jesli mualbym wybierac pomiedzy full metal specna arms a plasticznym g&g (tylko plastikowy jest w cenie SA) to bym wybral ten pierwszy. Ale kazdy moze miec swoje zdanie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...